W 16 tomach encyklopedii miłośnicy psów znajdą wszechstronne i fachowe informacje o zdrowiu swoich pupili i nie tylko. Dowiedzą się, jak umiejętnie szkolić psa i która rasa jest najbardziej odpowiednia dla dzieci. Poznają potrzeby domowych ulubieńców, choroby, które im zagrażają, oraz sposoby ich leczenie i zapobiegania im. Dowiedzą się, jak domowymi sposobami wychować psa na doskonałego pomocnika i najwierniejszego przyjaciela.

Reklama

Przyszli właściciele psów znajdą w Encyklopedii informacje o zachowaniach i reakcjach charakterystycznych dla danej rasy.

Poszczególne tomy podzielone zostały na trzy kategorie tematyczne. Pierwszych siedem dotyczyć będzie zdrowia, następne trzy poświęcone będą wychowaniu i szkoleniu, a w sześciu ostatnich szczegółowo opisane zostaną rasy.

W jutrzejszym tomie znajdziecie informacje, które pokażą, jakie są potrzeby szczenięcia i co trzeba zrobić, aby być odpowiedzialnym właścicielem i opiekunem. Jak wybrać odpowiednie szczenię, w jaki sposób je szkolić i co robić, aby nie gryzło butów. Ta wiedza pozwoli jeszcze lepiej dbać o swojego najlepszego przyjaciela.