Policjanci z warszawskiego Śródmieścia prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia radiowozu, do którego doszło w miniony piątek przy ul. Emilii Plater w Warszawie. Funkcjonariusze proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć lub posiadają informacje na jego temat.

Reklama

Każdy z Państwa, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Komendy Rejonowej Policji przy ulicy Wilczej 21 – czytamy w komunikacie zamieszczonym na stronie internetowej śródmiejskiej policji.

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer tel. 22 47 723-79-40 albo w pisząc na adres: komendant.krp1@ksp.policja.gov.pl, dyzurny.krp1@ksp.policja.gov.pl

Podczas piątkowego protestu przedsiębiorców zostały uszkodzone dwa radiowozy. W ocenie funkcjonariuszy w jednym celowo przebito oponę, w drugim również w sposób celowy została wgnieciona karoseria.

Reklama

Po proteście przedsiębiorców zatrzymano i przewieziono do jednostek policji 60 osób; dodatkowo dwie osoby są podejrzane m.in. o czynną napaść na funkcjonariuszy - poinformował w sobotę PAP asp. szt. Mariusz Mrozek z KSP. „Łącznie czynności prowadzone są wobec 62 osób".