Dziennik Gazeta Prawana logo

Bodnar ma koronawirusa. RPO przebywa na kwarantannie

29 września 2020, 11:20
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Adam Bodnar
<p>Adam Bodnar</p>/Agencja Gazeta
Rzecznik praw obywatelskich Adam Bodnar ma pozytywny wynik testu na COVID-19. Czuje się dobrze, przebywa na kwarantannie - poinformowano we wtorek na stronie biura RPO.

Jak podano, Adam Bodnar miał kontakt z osobą zarażoną. Natychmiast po otrzymaniu tej wiadomości samoizolował się i zrobił test. "Wynik był pozytywny. Rzecznik czuje się dobrze, przebywa na kwarantannie" - czytamy na stronie RPO.

Zapewniono, że Biuro RPO cały czas pracuje, realizuje zadania i postępuje zgodnie z procedurami przygotowanymi na czas pandemii.

"Niestety również mnie wirus dosięgnął. Czuję się bardzo dobrze. Komunikat BRPO" - napisał Adam Bodnar na Twitterze.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło X.com / d.Twitter
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj