Wirtualna Polska poinformowała w poniedziałek, że w mieszkaniu, w którym doszło do zbrodni znaleziono odręcznie napisaną kartkę z wiadomością o treści "Przepraszam za wszystko, wszyscy jesteście bestiami".

Reklama

Informację o odnalezieniu krótkiej notatki w miejscu zdarzenia potwierdziła w rozmowie z PAP rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Gdańsku prok. Grażyna Wawryniuk.

Na miejscu zdarzenia został znaleziony odręczny zapisek. Zostanie on poddany badaniu grafologicznemu – wyjaśniła.

Obława

Policja, która prowadzi czynności poszukiwawcze 44-letniego Grzegorza Borysa, podejrzanego o zamordowanie 6-letniego syna apeluje, by przez najbliższe godziny nie wchodzić do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego między Karwinami a Chwarznem.

Z uwagi na prowadzone czynności poszukiwawcze w konkretnym miejscu apelujemy, by przez najbliższe godziny nie wchodzić do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego między gdyńskimi dzielnicami Karwiny i Chwarzno - przekazała PAP rzecznik prasowy KWP w Gdańsku kom. Karina Kamińska.

Dodała, że ze względu na dobro śledztwa nie może ujawnić więcej szczegółów.

Chodzi o prowadzoną od czterech dni policyjną obławę m.in. w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym za poszukiwanym listem gończym 44-letnim Grzegorzem Borysem, który jest podejrzany o zamordowanie 6-letniego syna.

autor: Dariusz Sokolnik