"Jeśli na samą myśl o walentynkach i wszechobecnych serduszkach robi ci się słabo, odwiedź nas 14 lutego. Tego dnia organizujemy Falowe AntyLove" - czytamy w komunikacie miejskiego Aquaparku Fala w Łodzi.

Jak wyjaśniono, akcja to przekorna odpowiedź na walentynkowe szaleństwo. Aquapark Fala postanowił w tym dniu przygotować niespodzianki dla osób, które "źle ulokowały uczucia i 14 lutego nie mają zbyt wielu powodów do radości".

Reklama

Specjalne traktowanie dla osób po rozwodzie. Organizują AntyWalentyki

Dla osób po rozwodzie przewidziane są specjalne rabaty. Wystarczy w kasie pokazać odpis lub kserokopię wyroku rozwodowego razem z dowodem tożsamości.

"Rozwodnicy będą mogli wykupić bilet w promocyjnej cenie 10 zł (na jedną godzinę pobytu) i 20 zł (na dwie godziny pobytu)" - czytamy.

Prezes Zarządu Aquaparku Fala Krzysztof Babij wyjaśnił, że "walentynki to dzień, w którym zakochane pary mogą liczyć na wiele atrakcji, specjalnych promocji czy szczególnych przywilejów. Ale jeśli ktoś nie miał w ostatnim czasie szczęścia w miłości, u nas będzie miał okazję się zrelaksować, odetchnąć od walentynkowego szaleństwa i również miło spędzić ten czas".

Nowe znajomości? Organizatorzy AntyLove o akcji

Reklama

W komunikacie dodano, że najbardziej radosnym punktem tej akcji będzie fakt, gdy podczas pobytu w aquapark dla niektórych osób będzie to początek nowej znajomości.

Akcja AntyLove będzie trwać całą środę 14 lutego od godziny 9:00 do 22:00.