Dziennik Gazeta Prawana logo

Kłopoty islandzkiej policji z Polakami

11 września 2009, 13:06
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Przez ostatnie kilka tygodni islandzka policja miała pełne ręce roboty. Wszystko przez polskich włamywaczy. W okolicach Reykjaviku aresztowano już kilkunastu Polaków. A to jeszcze nie koniec.

"Wiemy o grupie Polaków, która została aresztowana, nad którą policja cały czas pracuje, więc nie chce udzielać nam szczegółowych informacji (...) Cały czas trwa postępowanie" - powiedział .

"Chodzi o serię włamań, których dokonano na Islandii. (...) To były głównie , natomiast na dość dużą skalę" - wyjaśnił. "Z tego co mi wiadomo, to znaleziono łupy z kilkunastu włamań" - dodaje.

Konsul podkreśla, że ambasada czeka teraz na . Ale podkreśla, że kilka osób, o których już wie, przyjechało na wyspę niedawno.

Islandzka policja dopiero się rozkręca. ". Akcja trwa. Policja szuka nowych sprawców" - mówi Gierwatowski.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj