Dziennik Gazeta Prawana logo

Gwiazdy zrywały łańcuchy

19 września 2010, 23:00
Politycy, artyści, znani i nieznani - po raz kolejny chcieli zwrócić uwagę na dramat tysięcy psów przykuwanych do bud łańcuchami. W happeningu "Zerwijmy łańcuchy", zorganizowanym przez miesięcznik "Mój Pies", wzięli udział m.in. Maria Czubaszek, Magdalena Środa, Michał Piróg, Iwona Węgrowska, Maciej Dowbor, Anna Powierza i Wojciech Olejniczak.
Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj