Dziennik Gazeta Prawana logo

Wściekli pasażerowie, chaos w Modlinie

23 grudnia 2012, 16:00
Niepewność, strata czasu i brak informacji - tak narzekają pasażerowie na podwarszawskim lotnisku w Modlinie. Z powodu zniszczenia części pasa startowego inspektorzy budowlani zakazali jego użytkowania. Mogą tam lądować tylko mniejsze samoloty.
1/7 Pasażerowie przewożeni są autobusami na inne lotniska głównie port imienia Chopina w Warszawie. Narzekają jednak na brak informacji o zmianach.
4446416-lotnisko-w-modlinie.jpg
Jakub Kamiski
2/7Lotnisko w Modlinie
4446938-lotnisko-w-modlinie.jpg
PAP/EPA/Jakub Kamiski
3/7Lotnisko w Modlinie
4446967-lotnisko-w-modlinie.jpg
PAP/EPA/Jakub Kamiski
4/7Lotnisko w Modlinie
4446996-lotnisko-w-modlinie.jpg
PAP/EPA/Jakub Kamiski
5/7Lotnisko w Modlinie
4447025-lotnisko-w-modlinie.jpg
PAP/EPA/Jakub Kamiski
6/7Lotnisko w Modlinie
4447054-lotnisko-w-modlinie.jpg
PAP/EPA/Jakub Kamiski
7/7Lotnisko w Modlinie
4446104-lotnisko-w-modlinie.jpg
Newspix/Michal Piesciuk
Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj