Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Rozbierany marsz przeciwko gwałtom

18 maja 2013, 15:45
Uczestnicy demonstracji zaznaczają, że nigdy nie wolno winić ofiar przemocy za to, czego doświadczają. Odpowiedzialność ponoszą sprawcy tych czynów
Uczestnicy demonstracji zaznaczają, że nigdy nie wolno winić ofiar przemocy za to, czego doświadczają. Odpowiedzialność ponoszą sprawcy tych czynów / Agencja Gazeta / Fot. Agata Grzybowska Agencja Gazeta
Ofiara gwałtu nie jest jego przyczyną - to jedno z haseł marszu przeciwko przemocy seksualnej, który odbył się w Warszawie.
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (98)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • Rf.
  2013-06-14 17:44
  Ale krasule to tylko do zagrody i pod byka ich.Ze bufetowa godzi sie na takie marsze to tez nie dziwne chyba ten sam stan.
  0
  zgłoś
 • Tax.
  2013-06-14 17:37
  No to co K...a gwalcone ida z gwalcicielami, a by to sz...g trafil taki marsz.
  0
  zgłoś
 • batman
  2013-06-02 09:23
  jak widać głupota nie zna granic...protestować przeciwko gwałtom i równocześnie prowokując do gwałtu swoja nagością...głupota do kwadratu.
  0
  zgłoś
 • polaczka
  2013-05-25 18:53
  a jaki związek z hasłami mieli ci którzy brali udział w marszu? Byli, czy chcą swoją golizna sprowokować do gwałtu?
  0
  zgłoś
 • Bolek
  2013-05-25 18:51
  głupota i przebranie- nie mają granic. Może lepiej krew lub szpik oddać w proteście. Bardzo prowokacyjnie wyglądają, a może to znowu dla odwrócenia uwagi . Pawłowicz trudno odmówić racji, chociaż język pozostawia trochę do życzenia
  0
  zgłoś
 • obserwator
  2013-05-24 15:00
  Pani Aniu - proszę nie oczekiwać od "Obiektywnych" dewiantów relacji czy transmisji normalności. Im to się nie godzi. Nawet tefauen. czy inna supersta...
  0
  zgłoś
 • tylkociekawski
  2013-05-24 14:51
  Czy ktoś może wie, czy pani H. G-W sponsorowała marsz szmat?, popierała go?, a może też uczestniczyła aktywnie?
  0
  zgłoś
 • facet
  2013-05-24 13:34
  Normalnie to one by musiały gwałcić
  0
  zgłoś
 • Facet
  2013-05-24 13:32
  Jakie maszkary o w mordę :))
  0
  zgłoś
 • ania
  2013-05-23 23:49
  Nie pamiętam czy były relacje Obiektywnej TVN ze 160 marszów w obronie telewizji TRWAM , za to pamiętam że każdy kilkunasto osobowy marszyk wszelkich dewiantów
  0
  zgłoś
 • troskliwy
  2013-05-23 22:27
  Gdzie tu jest jakiś element szacunku do osoby w takim marszu. Marsz szmat odniósł odwrotny skutek bo tak nie okreslają siebie prawdziwe ofiary. To wyłącznie polityczna prowokacja jak okresliła to zresztą guru marszu pani Szczuka. Wstyd i żenada. P. Pawłowicz powtórzyła tylko te okreslenia którymi nazwali siebie uczestnicy Marszu Szmat. Jaja kwadratowe. pełne szacu dla P. Pawłowicz i rada dla min. Kudryckiej by najpierw zapoznała się z faktami by się później nie kompromitować.
  0
  zgłoś
 • . student
  2013-05-23 22:12
  Ten idiotyczny marsz sam okreslający siebie jako szmaty dewianci, prostytutki, ma czelność oskarżać kogoś że powtarza okreś/enia zawarte w zaproszeniu na marsz. Typowa prowokacja zmyślnie przygotowana. Brawo Pani Pawłowicz .. TVN po raz n ty stoczył się na dno
  0
  zgłoś
 • JOLENCJA
  2013-05-23 10:05
  PAN NA ZDJĘCIU NR 3 JEST BARDZO PODNIECAJĄCY !!! JAK ZOBACZYŁAM JEGO WYBIJĄJĄCY SIĘ PRZEZ SPODNIE PiSiorek ODRAZU ZROBIŁAM SIĘ MOKRA !!!
  0
  zgłoś
 • Polon
  2013-05-23 07:29
  Pawlowicz ma racje.
  Jak sie chodzi z golym tylkiem po ciemnych zaulkach to sie nie nalezy dziwic gwaltom.
  0
  zgłoś
 • ergo
  2013-05-23 01:20
  ~costa35002013-05-23 00:06

  Ej ty "Tfu".
  Obetrzyj sie.
  Slina i smarki obkleily ci gebe.
  Poza tym capisz.
  0
  zgłoś
 • oldmaster
  2013-05-23 00:11
  TRAGEDIA -

  TYLE NIENAWIŚCI, CHAMSTWA I DEBILIZMU MA W SOBIE TYLKO"PRAWDZIWY"
  KATOLIK
  0
  zgłoś
 • dr.europa
  2013-05-23 00:10
  TAKI CYRK KATO-PRYMITYWIZMU WYMIESZANY Z SOCJALISTYCZNYM POPULIZMEM, DOPRAWIONY COTYGODNIOWA PARANOJA SMOLENSKA MOZECIE OGLADAC NA OKRAGLO :)

  Wystarczy dopuscic PiS-dy do koryta.
  0
  zgłoś
 • cleryka
  2013-05-23 00:09
  JĘZYK Z RYNSZTOKA PROF. PRAWA!...

  NIECH MNIE KTOŚ USZCZYPNIE,BO NIE WIERZĘ!
  0
  zgłoś
 • pgar
  2013-05-23 00:07
  Jaki PIS, taka i Pawlowicz. Lajno lejace sie z jej ust to zapewne miod na skolatana duszyczke prezesa.

  Ale jakis dziennikarski idiota te PSEUDO-PROFESORSKA SZUMOWINE zaprosil do studia ?
  0
  zgłoś
 • costa3500
  2013-05-23 00:06
  Elita akademicka ! :)

  Czy ona tez z tej poznanskiej ?

  W zwiazku z powyzszym, poniewaz, zadza wladzy tych szalencow eskaluje krok w krok z eskalujacym niebezpieczenstwem zagrazajacym mojej Ojczeznie !

  Apeluje do wszystkich Rodakow, a szczegolnie do Swiata Akademickiego,Edukacyjnego, Kulturalnego z Artystycznym, do Politologow, do Politykow, bowiem wyglada na to, ze Wy tego niebezbieczenstwa i zagrozenia nie dostrzegacie, nie widzicie, albo udajecie, ze tego nie widzicie. Apeluje a jednoczesnie skanduje, jak skandowano Macierewiczowi :

  Hanba! Hanba! Hanba!

  Hanba Stefanowi Mikolajczakowi, prof, przewodniczacemu AKO – w „tylek” wchodzacemu Macierewiczowi ! Warte zacytowania i podziwiania:

  „ Gdyby na uczelni nie pisał listów protestacyjnych, pewnie byłby dziś naszym kolegą profesorem. Miał wielki potencjał intelektualny”! „ To założyciel, a nie współzałożyciel Komitetu Obrony Robotników, działacz ''Solidarności'', kilkukrotnie internowany, z jednego internowania uciekł, ukrywał się. To on rozpoczął lustrację, proces czyszczenia życia publicznego z agentów, zlikwidował Wojskowe Służby Informacyjne, teraz zajmuje się wyjaśnieniem okoliczności wielkiej tragedii narodowej” !!! „Robi w PiS, co może” !!! „ Kiedy zorientowaliśmy się, że jesteśmy już pewną siłą społeczną, postanowiliśmy promować medalem im. króla Przemysła II osoby wyróżniające się postawą w życiu publicznym, działające w obronie godności narodowej, zasłużone dla narodu” ,” Naszym celem jest krzewienie nowoczesnego polskiego patriotyzmu, wokół tej idei chcemy integrować środowisko akademickie.” !

  A ja tu dodam jeszcze, bo Mikolajczak zapomnial: krzewienie „nowej tradycji pogrzebowej, tej smolenskiej „!
  „ Mam nadzieję, że media zrelacjonują to wydarzenie uczciwie” ! - apelował prof. Mikołajczak.

  Tfu ...!!!

  Hanba Jasinskiemu ,historykowi UAM , klaniajacemu sie w pas Macierewiczowi. Tez warty cytowania :

  „Należy mu się to” !!! - argumentuje prof. Tomasz Jasiński, historyk z UAM i członek AKO. - Za zasługi przy podtrzymywaniu dyskusji na temat... Może inaczej. Nie zgadzamy się na raport MAK-u ani na raport komisji Millera. One nie spełniają podstawowych standardów. Podzielam tu opinię pana Macierewicza. Chylę czoła przed panem posłem”.„Był jednym z założycieli KOR.To miły,sympatyczny pan, poznałem go podczas kolacji”.

  Tfu...!!!

  To jest twarz dzisiejszej Elity Akademickiej w Polsce? Fy !!! ... Wstyd i hanba!

  Hanba wszystkim tym innym, bioracym czynny udzial w tym rozszarpywaniu, rozdzieraniu Polski, jak szmate, przez tych zwyrodnialcow!

  Medale Lecha Kaczynskiego (Hahaha ...coz za „godne” nazwisko (!) by” kuc” takowe), powinny zdobic wasze, i innych Gmyzow piersi, nie tylko Jarka i Antka!

  Radze zawiesic pomniki na szyjach ..., bardziej efektywne, niz medale na klapach .
  Choc owe, nie na chwale, nie jako uhonorowanie, tylko jako wstyd i hanba!

  Pawlowska bardziej soczyscie i dobitnie nakresla tam poziom tej elity adamickiej .

  Gratutluje !!!
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama