Dziennik Gazeta Prawana logo

Marek Nowakowski pochowany na Powązkach. Na pogrzebie śpiewał Muniek Staszczyk

23 maja 2014, 19:15
Był pisarzem arcywarszawskim. Tak wspominali Marka Nowakowskiego znajomi, którzy żegnali go na Powązkach. Tam właśnie spoczął Marek Nowakowski.
1/8Na pogrzebie pisarza zaśpiewał Muniek Staszczyk z zespołu T.Love
6331923-.jpg
PAP/Radek Pietruszka
2/8Marek Nowakowski pogrzeb Powązki
6332038-.jpg
PAP/Radek Pietruszka
3/8Marek Nowakowski pogrzeb Powązki
6332009-.jpg
PAP/Radek Pietruszka
4/8Marek Nowakowski pogrzeb Powązki
6331980-.jpg
PAP/Radek Pietruszka
5/8Marek Nowakowski pogrzeb Powązki
6331836-.jpg
PAP/Radek Pietruszka
6/8Marek Nowakowski pogrzeb Powązki
6331865-.jpg
PAP/Radek Pietruszka
7/8Marek Nowakowski pogrzeb Powązki
6331894-.jpg
PAP/Radek Pietruszka
8/8Marek Nowakowski pogrzeb Powązki
6331807-.jpg
PAP/Radek Pietruszka
Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl/IAR
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj