Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

W drzwiach, psiej budzie i torcie. Pomysłowość przemytników nie zna granic

14 stycznia 2015, 13:49
Ile papierosów może zmieścić się w drzwiach? Jak okazało się podczas rutynowej kontroli, aż 11000 paczek. Kontrabanda, którą znaleziono w lipcu 2014 r. znajdowała się w naczepie pojazdu, którym podróżowało dwóch mężczyzn. Papierosy bez akcyzy umieszczone były we wnętrzu 20 przewożonych przez nich drzwi. Wartość zatrzymanego towaru to około 130 000 złotych.
Ile papierosów może zmieścić się w drzwiach? Jak okazało się podczas rutynowej kontroli, aż 11000 paczek. Kontrabanda, którą znaleziono w lipcu 2014 r. znajdowała się w naczepie pojazdu, którym podróżowało dwóch mężczyzn. Papierosy bez akcyzy umieszczone były we wnętrzu 20 przewożonych przez nich drzwi. Wartość zatrzymanego towaru to około 130 000 złotych. / Media
Funkcjonariusze Straży Granicznej niemal każdego dnia zatrzymują osoby, które próbują przewieźć do Polski nielegalny towar. Papierosy schowane w butelkach po mleku, akumulatorze czy w cieście to tylko niektóre z przykładów ich „kreatywności”.
Reklama
Reklama
Tematy:
przemyt papierosów przemytnicy Straż graniczna granice

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama