Reklama
Reklama
Reklama

Marsz Niepodległości w Warszawie. W tym roku bez większych incydentów. ZDJĘCIA

11 listopada 2015, 15:25
Marsz Niepodległości w Warszawie
Marsz Niepodległości w Warszawie / PAP / Jakub Kamiski
Kilkadziesiąt tysięcy osób zdecydowało się wziąć dział w Marszu Niepodległości w Warszawie. Pochód wyruszył z Ronda Dmowskiego, a na jego długości powiewało tysiące biało-czerwonych flag. ZOBACZ ZDJĘCIA!
Reklama
Reklama
Tematy:
Warszawa zdjęcia pochód Polska dla Polaków ruch narodowy przemarsz Marsz Niepodległości narodowcy transparenty marsz
Reklama

Komentarze (42)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • Janina
  2015-11-12 23:50
  Bo Polacy teraz po wygranej PIS są bardziej zwarci narod sie zjednoczył Polska zaczyna byc Polską
  0
  zgłoś
 • as
  2015-11-12 06:17
  Zastanawiająca jest decyzja władz M. St. Warszawy, aby wymienić kostkę brukową na ulicy przed ambasadą Federacji Rosyjskiej akurat w tygodniu, kiedy obchodzone jest Święto Niepodległości. Wszyscy wiedzą, że 11 listopada ulicami stolicy przejdzie Marsz Niepodległości. Przeciwnicy jego organizacji oraz prowokatorzy mogą wykorzystać fakt leżącej przed ambasadą kostki brukowej. Czy nikt z urzędników o tym nie pomyślał? Czy też może remont ulicy akurat w takim okresie zaplanowano z całkowitą premedytacją?
  0
  zgłoś
 • bolanda
  2015-11-11 22:36
  Ludzie uważajcie, bo tutaj produkuje się, chory umysłowo internauta o nicku "elf" !!!
  0
  zgłoś
 • taka PRAWDA
  2015-11-11 22:06
  Nie było incydentów, bo ci, co je organizowali (władza, PO, policja i inni), przegrali wybory i poszli w odstawkę !!! Teraz widać, że ta h o ł o t a, nie dorasta do pięt Prezydentowi A. Dudzie !!!
  0
  zgłoś
 • Czuchnowska
  2015-11-11 20:44
  bo brakło siąkiewicza a reszta patrzy tylko gdzie się bezpiecznie zadekować?
  0
  zgłoś
 • piechur
  2015-11-11 20:22
  Spokój na Marszu Niepodległości dowodzi,że na poprzednich marszach dopuszczano się prowokacji. Trzeba o to zapytać Gaworową, która odpowiada za bezpieczeństwo u Bufetowej.
  0
  zgłoś
 • bolensa
  2015-11-11 19:13
  Piękne przemówienie Pana Prezydenta.
  youtube.com/watch?v=_0ybsmY0hS8
  Jednak można bez kartki.
  0
  zgłoś
 • rok2015
  2015-11-11 18:46
  skonczcie juz te ******** w TVP info ,wiadomo ze tom role przejelo z TVNu ,i wy p i e r d o l i c tych dziennikarzy i komentatorow ,oni idom ideologiom z TVNu nalezy zrobic REORGANIZACJE TVP i niech zajmnom sie przekazem dla LUDZI ,bo inaczej przestaniemy placic ABONAMENT
  1
  pokażukryj odpowiedzi (1)
  zgłoś
 • ehoi
  2015-11-11 18:13
  Marsz niepodległości???! chyba narodowców... aż dziwne, że JESZCZE nie ma wielkiej zadymy i wszystko się jakoś trzyma kupy...
  2
  zgłoś
 • rok2015
  2015-11-11 17:57
  a ja w telewizji widze ordynskiego i takiego PALKI wszyscy POsiadajiom KONDy l i o n y ,przxeciez brunka komoruskiego nima juz ,ale mamy za to TVPi jego zwolennikow ,czy my tez mamy celebrowac BRUNKA komoruskiego i zygac sie chce jak TVP ocenia ten MARSZ ich zadowoleniem bylby jasny slad na MARSZU
  2
  zgłoś
 • ric
  2015-11-11 17:54
  A dlaczego bez incydentów? Gdzie była policja?
  0
  zgłoś
 • olo
  2015-11-11 17:49
  70 tys.. to autobusami zwozili ze wsi
  i malych miasteczek ? porazic ogromem chcieli ?
  a tu nic.. nikt sie nie wystraszyl , walcie sie
  4
  pokażukryj odpowiedzi (1)
  zgłoś
 • olo
  2015-11-11 17:46
  ..chyba "ziemniaczane gminne cholote" ?
  patrzcie jak przypadkowy facet ich nobilituje
  na obroncow ojczyzny i patriotow, a to luje
  zwykle, dresy ,kibole i karki dilerzy, i tyle..
  narod ? nie ty leszczuu jestes narod, tylko gmin !!
  2
  zgłoś
 • Tynf
  2015-11-11 17:27
  Jeszcze rok temu, za rządów nam wrogim i wrogów naszej niepodległości i narodowości zawieszenie flagi narodowej na balkonie było aktem odwagi, a udział w marszu niepodległości groził utrata pracy. Odważni, biorący w nim udział narażeni byli ponadto na niebezpieczeństwo ze strony prowokatorów przebranych w białe kominiarki, którzy nie zalowali kamieni i kopniakow dla manifestujacych. Przez kogo byli inspirowani, komu na tym zależało, nietrudno sie domyślić. Żałosne i straszne, ze właśnie przez nich.
  Dzisiaj zabrakło prowokatorów i mocy ich mocodawcow, święto celebrowane było nareszcie należycie, z należnym szacunkiem i pietyzmem.
  0
  zgłoś
 • spokojny
  2015-11-11 17:25
  Kolega Ewy Kopacz Bartek Sienkiewicz juz nie ma wplywu na podpalanie budek
  przy ambasadach ani pojazdow TVN (przeznzczonych na szrot), to i jest spokojnie.
  1
  zgłoś
 • św.NH
  2015-11-11 17:24
  Założone skomlenie jego doradców na świętych dopalaczach. Wstyd mi za Pana Prezydencie wybranych Polaków gdzie jesteś jak dzięki nam wygrałeś?.
  3
  zgłoś
 • robas
  2015-11-11 17:23
  A to stwierdzenie w tytule artykułu , że w tym roku obyło się bez większych incydentów , pisane jest z żalem , czy bez żalu , szanowne ''redaktorstwo'' ?
  2
  zgłoś
 • Polak
  2015-11-11 17:22
  PO stracilo wladze i od razu spokoj.
  2
  zgłoś
 • wiesiek
  2015-11-11 17:18
  PREZYDENT RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ TO NAJWAŻNIEJSZA OSOBA W PAŃSTWIE - PODEJMUJE DECYZJE ZGODNIE Z PROCEDURAMI I Z KONSTYTUCJĄ, WEDLE WŁASNEJ WOLI.

  POLACY POSTAWILI NA PiS I NA PREZYDENTA ANDRZEJA DUDĘ - ZAKŁAMANA, RZĄDZĄCA KLIKA KOLESI Z KOALICJI POWSI-PSL PONIOSŁA KLĘSKĘ I BĘDZIE MUSIAŁA ODDAĆ CAŁĄ WŁADZĘ; MAMY NASZEGO PREZYDENTA, PREZYDENTA WSZYSTKICH POLAKÓW ANDRZEJA SEBASTIANA DUDĘ, PiS BĘDZIE MIAŁO WIĘKSZOŚĆ W SEJMIE I W SENACIE, UTWORZYŁO I PRZEDSTWIŁO WŁASNY RZĄD.

  NAWET BYŁY PREZYDENT LECH WAŁĘSA, WSKAZUJĄC, ŻE NALEŻY USZANOWAĆ DEMOKRATYCZNY WYBÓR NARODU POLSKIEGO, RADZI WSZYSTKIM ABY DAĆ SPOKÓJ I SZANSĘ NOWEMU RZĄDOWI Z PiS.

  POLACY ZROZUMIELI, ŻE ABY DOPROWADZIĆ DO ZMIAN, DO NAPRAWY INSTYTUCJI PAŃSTWA, DO NAPRAWY OBOWIĄZUJĄCEGO PRAWA, DO ZMIAN NA LEPSZE, DO POPRAWY BYTU POLAKÓW DO POPRAWY BYTU NAS WSZYSTKICH, DO SPEŁNIENIA, WPROWADZENIA W ŻYCIE, WSZYSTKICH OBIETNIC WYBORCZYCH PREZYDENTA ANDRZEJA DUDY, DO WPROWADZENIA ZMIAN JAKICH SIĘ DOMAGAJĄ, DO SPEŁNIENIA TEGO CZEGO OCZEKUJĄ - MUSIELI ONI W PAŹDZIERNIKOWYCH WYBORACH PARLAMENTARNYCH ZAGŁOSOWAĆ NA PiS, ABY TO PiS WYGRAŁO WYBORY, TAK ABY TO PiS MIAŁO WIĘKSZOŚĆ W PARLAMENCIE, TAK ABYŚMY WSZYSCY MOGLI MIEĆ PEWNOŚĆ, ŻE NASZ PREZYDENT, PREZYDENT WSZYSTKICH POLAKÓW WPROWADZI PRZECIEŻ NIE REWOLUCJĘ, NIE LIKWIDACJĘ PAŃSTWA, JEGO INSTYTUCJI I URZĘDÓW, (CZEGO DOKAGA SIĘ KUKIZ A WZŁASZCZA JEGO POSEŁ Raper Liroy - Piotr Marzec, KTÓRY JAWNIE I PUBLICZNIE NAWOŁUJE do rewolucji i obalenia siłą ustroju, podstaw państwa; do obalenia ustroju Rzeczypospolitej Polskiej, Najukochańszej Ojczyzny Naszej, co wg obowiązującego prawa jest przecież zbrodnią), NIE WYJŚCIE Z UE I Z NATO ALE WPROWADZI WSZELKIE NIEZBĘDNE ZMIANY I USTAWY, I DOKONA KONIECZNEJ NAPRAWY ZARZĄDZANIA INSTYTUCJAMI I URZĘDAMI PAŃSTWA, NAPRAWY ZARZĄDZANIA PAŃSTWEM ABY NAM WSZYSTKIM ŻYŁO SIĘ DOSTATNIEJ, LEPIEJ I BEZPIECZNIEJ. ABY NASZE PAŃSTWO, ABY INSTYTUCJE PAŃSTWA I JEGO URZĘDY, ABY WŁADZA, SZANOWAŁY NAS WSZYSTKICH JAKO SWOICH OBYWATELI, ABY SZANOWAŁY NAS WSZYSTKICH JAKO SWOJEGO SUWERENA.

  ABY NIE POKLEPYWANO PROTEKCJONALNIE, (I FAŁSZYWIE), ZE SKRYWANĄ KPINĄ, NASZYCH PRZYWÓDCÓW, JAK KONIA (JAK DONALDA TUSKA) ALE ABY NASZYCH PRZYWÓDCÓW I NAS SAMYCH, NASZE PAŃSTWO, TRAKTOWANO W EUROPIE I W ŚWIECIE, W UE I W NATO, POWAŻNIE, Z NALEŻNYM SZACUNKIEM I POWAGĄ, NA RÓWNI Z INNYMI, TAK W INTERESACH GOSPODARCZYCH JAK I JAKO PAŃSTWO CZŁONKA UE I NATO. ABY NIE TYLKO WYMAGANO OD NAS SOLIDARNOŚCI ALE ABY TAKŻE WOBEC NAS WSZYSTKIE INNE PAŃSTWA ZACHOWYWAŁY SIĘ SOLIDARNIE, TAKŻE W SPRAWIE NASZEGO SZEROKO ROZUMIANEGO BEZPIECZEŃSTWA.

  ABYŚMY MY WSZYSCY, POLACY, OBYWATELE TEGO PAŃSTWA UWAŻALI TO PAŃSTWO ZA SWOJE I BYLI Z NIEGO DUMNI.  APELOWAŁA JEJMOŚĆ PREMIERKA WIELEKROĆ O WSPÓŁPRACĘ I PREZYDENT DUDA ODPOWIADAJĄC NA TEN APEL WYRAZIŁ DOBRĄ WOLĘ I CHĘĆ TAKIEJ WSPÓŁPRACY A JEDNAK SPOTKAŁ SIĘ Z WROGOŚCIĄ I ATAKAMI ZE STRONY EWY KOPACZ, JEJ RZĄDU I KOLESI Z KOALICJI POWSI-PSL.

  WBREW TEMU CO SAMA MÓWIŁA, EWA KOPACZ NIE KOMENTUJE POCZYNAŃ PiS I PREZYDENTA - TYLKO JAK ZWYKLE KŁAMIE I INSYNUUJE.


  - PREZYDENT ANDRZEJ DUDA STWIERDZIŁ MIĘDZY INNYMI : "MOJĄ NAJWAŻNIEJSZĄ AMBICJĄ JEST PODNIESIENIE POZIOMU ŻYCIA POLAKÓW". I WBREW TEMU CO FAŁSZYWIE INSYNUUJE EWA KOPACZ, JEJ KOLESIE Z RZĄDZĄCEJ DOTYCHCZAS, PRZEGRANEJ KLIKI POWSI-PSL, PREZYDENT ANDRZEJ SEBASTIAN DUDA ANI PiS Z NICZEGO SIĘ NIE WYCOFUJĄ.  ALE PRZECIE NIE CHODZI TU O WYŚCIG KTO PIERWSZY I ABY ZARAZ WSZYSTKO OD 1 STYCZNIA 2016 ZREALIZOWAĆ, TYLKO ABY SUKCESYWNIE, PO STWORZENIU KU TEMU WARUNKÓW; CO MOŻNA WPROWADZIĆ, ZMIENIĆ MOŻE JUŻ OD 1 STYCZNIA 2016 A INNE ZMIANY BĘDĄ WPROWADZONE STOPNIOWO, CZĘŚĆ WIĘC Z NICH. MOŻE KILKA M-CY PÓŹNIEJ, NIEKTÓRE MOŻE BĘDĄ MUSIAŁY BYĆ ROZŁOŻONE NA LATA - BO CHODZI O POPRAWĘ BYTU POLAKÓW A REALIZACJA TEGO WIELKIEGO PROGRAMU WYMAGA SPOKOJU, ROZWAGI, MĄDROŚCI I WIELU ROZWAŻNYCH DECYZJI.

  - PREZYDENT TAK JAK I WIĘKSZOŚĆ POLAKÓW NIE UKRYWAŁ, ŻE ŁATWIEJ BĘDZIE MU ZREALIZOWAĆ OBIETNICE WYBORCZE, W OKRESIE PO WYBORACH PARLAMENTARNYCH GDY BĘDZIE WSPÓŁPRACOWAŁ Z NOWYM RZĄDEM UTWORZONYM PRZEZ PiS.


  Ze względu na pułapkę finansową zastawioną na rząd PiS, przez premier Ewę Kopacz i jej rząd kolesi z koalicji POWSI-PSL, zapewne pod dyktando Donalda Tuska, przy wykorzystaniu obowiązujacego póki co w Polsce, trybu procedowania ustawy budżetowej - nowa ekipa może mieć w dziedzinie finansów publicznych związane ręce – ostrzegł ekspert Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego dr Piotr Dardziński.

  PSY SZCZEKAJĄ A KARAWANA JEDZIE DALEJ ...!!!

  PATRIOTYZM, MIŁOŚĆ DO OJCZYZNY I NARODU TO NIE BANDYTYZM.

  TO ŚMIESZNE, BEZCZELNE I ŻAŁOSNE GDY TAKIE NEZGUŁY JAK EWA KOPACZ, INNI KRZYKACZE Z KOALICJI POWSI-PSL, I Z NIEPRZYJAZNYCH PREZYDENTOWI MEDIÓW CHCĄ POUCZAĆ PANA PREZYDENTA.
  3
  pokażukryj odpowiedzi (1)
  zgłoś
 • elf
  2015-11-11 17:16
  Tzw. narodowcy to element kryminalny ,śmieci ludzkie czyli odpady z bardzo kiepskiego materiału genetycznego ;to potomkowie bezdomnych włóczęgów i żebraków kościelnych.
  10
  pokażukryj odpowiedzi (1)
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama