Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Pogrzeb Agnieszki Kotulanki [GALERIA]

27 lutego 2018, 17:40
"Świętej pamięci Agnieszka po 61. lat życia doszła już do mety swojej ziemskiej wędrówki. Ta śmierć przyszła na nią o wiele za wcześnie. Tyle miała jeszcze lat, tyle wizji na przyszłość" - mówił w kazaniu proboszcz legionowskiej parafii św. Józefa Oblubieńca ksiądz. płk Zenon Pawelak.
"Świętej pamięci Agnieszka po 61. lat życia doszła już do mety swojej ziemskiej wędrówki. Ta śmierć przyszła na nią o wiele za wcześnie. Tyle miała jeszcze lat, tyle wizji na przyszłość" - mówił w kazaniu proboszcz legionowskiej parafii św. Józefa Oblubieńca ksiądz. płk Zenon Pawelak. / PAP / Bartłomiej Zborowski
Agnieszka Kotulanka spoczęła na cmentarzu w Legionowie. "Każdy, kto znał moją mamę wiedział, że była osobą o wielkim poczuciem humoru, dlatego chciałbym abyśmy jeszcze raz się uśmiechnęli z nią, ostatni raz" - powiedział syn zmarłej podczas uroczystości pogrzebowych.
Reklama
Reklama
Tematy:
pogrzeb aktorka Agnieszka Kotulanka Legionowo "Klan"
Reklama

Komentarze (1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • Smiley 😆
    2018-02-28 19:38
    Dlaczego kosciol jej nie pomogl?
    0
    zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama