Tymczasem - dodał - Prawo i Sprawiedliwość upodmiotawia młodych, konsekwentnie włączając ich w procesy decyzyjne i realnie podnosząc poziom życia.

Reklama

W innym wpisie stwierdził, że rząd PiS uczynił dialog z młodymi stałą praktyką. "Powołanie Rady Dialogu i rad resortowych, gwarancja silnych młodzieżowych rad na wszystkich szczeblach samorządu, otwarte konsultacje dla młodych w 16 regionach" - wymienił. "A opozycja? Jak rządzili: Nic. Teraz: 1 event, Campus Polska" - zwrócił uwagę.

Campus Polska Przyszłości organizowany przez ruch Rafała Trzaskowskiego rozpoczął się w piątek od debaty Donalda Tuska i Rafała Trzaskowskiego. Uczestniczy w nim tysiąc osób do 35 roku życia i ponad 200 prelegentów. Impreza ma potrwać do 2 września w olsztyńskim Kortowie. W tym czasie zaplanowano serię debat, warsztatów i spotkań z ekspertami w różnych dziedzinach. Wieczorami będą się odbywać koncerty i spektakle. Uczestnicy mogą korzystać z szerokiej oferty sportowej – w Kortowie jest m.in. wypożyczalnia sprzętów wodnych.