Dziennik Gazeta Prawana logo

TVP pozywa posła Konfederacji. Poszło o nazwanie Jacka Kurskiego "recydywistą"

28 października 2019, 12:50
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Siedziba TVP
Siedziba TVP/Shutterstock
Telewizja Polska złożyła w sądzie pozew przeciwko posłowi Konfederacji Grzegorzowi Braunowi, podały wirtualnemedia.pl. Chodzi o wypowiedź, w której polityk nazwał Jacka Kurskiego "przestępcą recydywistą". 

- powiedział Grzegorz Braun podczas konferencji Konfederacji.

Ta poświęcona była sprawie sondaży publikowanych w TVP, w których nie uwzględniono wyników Konfederacji, a także sprawie sprawie braku "przeprosin mimo prawomocnego orzeczenia sądowego". 

TVP żąda teraz publicznych przeprosin i wpłaty 10 tys. zł. na cel charytatywny, informują także wirtualnemedia.pl.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło wirtualnemedia.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj