Cytując klasyka: wszystko przemija, nawet najdłuższa żmija. Po blisko czternastu latach zarwanych weekendów czas powiedzieć stop - napisał Marcin Meller na facebookowym fanpage’u "Drugiego śniadania mistrzów”. Wiem to wszystko, łezka kręci się w oku, ale już nie daję rady, po prostu. Czas ucieka, wieczność nie czeka, starczy mówienia, że tatuś w sobotę znowu w pracy - dodał.

Reklama

"Nie mówię żegnajcie, tylko do widzenia"

Dziennikarz rozstając się z programem jednocześnie zasiewa ziarno nadziei dla widzów, którzy byli jego fanami. Jednak nie mówię „żegnajcie”, a tylko „do widzenia”. Zawieszam współpracę z TVN24 w przyjaznej atmosferze, więc kto wie co przyniesie przyszłość - zaznaczył.

Podkreślił, że prowadzenie magazynu dawało mu dużo satysfakcji. Uwielbiam swój program, to były cudowne spotkania, poznałem tłum przeciekawych ludzi, a że jeżdżę bardzo dużo po Polsce, regularnie spotykając się z czytelnikami, wiem, że jak Polska długa i szeroka, wszędzie mieszkają fani Drugiego Śniadania Mistrzów, dla których sobotnie południa były miły rytuałem jak spotkania z przyjaciółmi - napisał.

Reklama

"Drugie śniadanie mistrzów” to program, który jest emitowany w soboty o godz. 12:10. W każdym wydaniu Marcin Meller omawia bieżące wydarzenia polityczne, społeczne oraz kulturalne z czwórką gości. To głównie artyści i publicyści. Program zadebiutował na antenie w styczniu 2009 roku.

Marcin Meller odchodzi ze stacji po ponad dwudziestu latach pracy.