Dziennik Gazeta Prawana logo

Homilie Jana Pawła II będą emitowane codziennie w TVP

10 marca 2023, 16:02
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Jan Paweł II
Jan Paweł II/Shutterstock
TVP1 codziennie po głównym wydaniu "Wiadomości" będzie emitować homilie św. Jana Pawła II.

Homilię Jana Pawła II będzie można obejrzeć w piątek o godz. 20.00 - podaje portal Wirtualnemedia.pl. Na ten cykl telewizja przeznaczy 5 minut.

W czwartek TVP1 wyemitowało ponad 40 minutowe kazanie Jana Pawła II z 1979 roku. 

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło wirtualnemedia.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj