Sobota - niedziela

Reklama

Wreszcie ktoś wziął się na serio za politykę prorodzinną. Kazimierz Marcinkiewicz, prywatnie ojciec czwórki dzieci, zaręczył się, nie rozwodząc z dotychczasową żoną. Gdyby wszyscy polscy mężczyźni mieli w sobie tyle ognia, płynność finansowa naszego systemu emerytalnego pozostawałaby niezagrożona. No to jak, panowie? Www.witajdziadu.pl

Poniedziałek

Jarosław Kaczyński wystawia do pierwszego szeregu kampanii promocyjnej PiS trzy panie o pięciu nazwiskach: Natalii - Świat, Gęsicka i Kluzik - Rostkowska. "Każda z nich to pierwsza liga w swoje działce" - wychwala partyjne koleżanki Joachim Brudziński, za jednym zamachem zgarniając pierwszą nagrodę w konkursie na najdziwaczniejsze zdanie miesiąca oraz złoty medal w kategorii Lizusek PiS.

Wtorek

Ruszają dwie kampanie wizerunkowe. Prawo i Sprawiedliwość: "Czyny, nie cuda" (trzy panie z pierwszych lig w swoich działkach uśmiechaja się do kamery i mówią o miłych sprawach, a potem przychodzi Jarosław Kaczyński i też się uśmiecha. Rząd: ratuj się to może (trzech panów, którzy mówili nam, że nie ma kryzysu, teraz mówia, że jest i przełykaja ślinę, a potem przychodzi Jarosław Kaczyński i się uśmiecha). A w Polsacie były poseł Bronisław Cieślak pracuje nad rolą prywatnego detektywa w nowym serialu! Swoją drogą, dlaczego Marcinkiewicz nie dostał chociażby epizodu w "Londyńczykach"?

Środa

Playboy zaproponował sesję zdjęciową młodej znajomej pana Marcinkiewicza i ta się... No dobra, żartowałem. Mam nadzieję.

Czwartek

Kryzys na potęgę! Geotermalne źródła imienia ojca Tadeusza Rydzyka okazały się za chłodne. Ki czort? Jak Marcinkiewicz był premierem, to grzało, jak nie wiem. A propos, wiecie, jaką przysięgę złoży pan premier w urzędzie stanu cywilnego? "Yes, yes, yes"!

Piątek

Aaa! Yyy! To nie ojciec Tadeusz tak krzyczy, lecz polscy ministrowie. Szukają 17 miliardów oszczędności. A potem poszukają lekkomyślnego magika, który wypowiedział kiedyś w złej godzinie "Tanie państwo"...