Współpraca Szymona Majewskiego i Radia Eska kończy się wraz z wygaśnięciem kontraktu, który obowiązuje do lutego 2014 roku.

- Bardzo dziękuję za te 2 lata. Mieliśmy z Igą wielką frajdę robić dla słuchaczy Radia Eska. Mc Dziady, Wkręty i Radiozakupy. Bardzo dziękujemy za głosy oddane na nas w plebiscycie „Niegrzeczni 2014”, gdzie dostaliśmy nagrodę. Teraz zajmę się nowym projektem - mówi Szymon Majewski.

- Szymon Majewski to fantastyczny człowiek i współpracownik: kreatywny, charyzmatyczny, a przy tym bardzo skromny i otwarty na innych. Był niezwykle zaangażowany w swoją pracę na antenie Eski i bardzo identyfikował się z naszą stacją. Będziemy mile wspominać czas, który z nami spędził i trzymać kciuki za powodzenie jego kolejnych projektów – komentuje Bogusław Potoniec, Dyrektor Programowy Grupy Radiowej TIME SA.

„Szymorning” nadawany był na antenie Radia ESKA od marca 2012 roku w godzinach od 7:00 do 9:00. Po debiucie programu wielu słuchaczy domagało się jednak powrotu poprzednich prowadzących.

Od poniedziałku 3 marca w porannym paśmie stacji pojawią się z nowym programem Krzysztof „Jankes” Jankowski i Marcin „Puoteck” Płotnicki.