Zmieniliśmy go, bo cyfrowy świat rozwija się błyskawicznie. To co sprawdzało się, czy było modne rok, a tym bardziej 5 lat temu, dziś nie ma racji bytu. Nie chcę tłumaczyć zmian – bronić się ma serwis i prawidłowe odpowiadanie na potrzeby jego użytkowników. Smartfonowa rewolucja sprawiła, że miliony internautów zaglądają do serwisów używając tego osobistego urządzenia. Dlatego Dziennik.pl jest teraz w technologii RWD (responsive web design), co oznacza, że jego zawartość dostosowuje się do wielkości ekranu i typu urządzenia z którego Państwo korzystacie w danej chwili.

Reklama

Szczegóły techniczne i atrakcyjny wygląd strony nie zapewnią satysfakcji użytkownikowi. Najbardziej liczy się zawartość. A Dziennik.pl, jako jeden z 4 serwisów publikujących treści Dziennika Gazety Prawnej (obok Gazetyprawnej, Forsala i Prawnika), jest i ma być miejscem publikacji rzetelnych informacji. Obserwując narastając trend nadpodaży treści w sieci cały czas stawiamy na jakościowe dziennikarstwo. Nie jesteśmy bowiem portalem i nie chcemy być tak postrzegani. Dziennik.pl to serwis informacyjny, porządkujący internautom informacje i przedstawiający własne tematy lub własne ujęcie gorących newsów.

Dlatego też serwis ma praktycznie dwie strony główne. W oddzielnym miejscu pokazujemy bowiem treści o charakterze rozrywkowym. Ta cześć serwisu ma być po prostu dla internautów chwilą wytchnienia od obowiązków, czy nawału bieżących wydarzeń politycznych, gospodarczych i sportowych.

Słowa nie pomogą zrozumieć wszystkich zmian – trzeba samemu się przekonać. Po prostu zaglądać codziennie do serwisu, który jest w wersji beta co oznacza, że jeszcze długo będziemy go dla Państwa udoskonalać.

Zapraszam na Dziennik.pl – pełną stronę informacji