Kiedy? Jeśli do jego partii zostanie przyjęty Roman Giertych. "Dzień przyjęcia Giertycha do PO to mój ostatni dzień w partii" - deklaruje na swoim blogu Palikot. Jego zdaniem nie wolno korzystać z wsparcia osób niewiarygodnych. "Giertych niszczył polską demokrację" - pisze Palikot.
"Giertych firmował rząd Kaczyńskiego i Leppera i niszczył polską demokrację i edukację. Dlatego jego przysługi w osłabianiu Kaczyńskiego są mało znaczące" - uważa Palikot. Według niego deklarowanie wejścia do partii "kogoś takiego jak Giertych", jest "całkowitym nihilizmem politycznym, który jak każdy nihilizm zniszczy naszą formację".
>>>Giertych: Dziadek z Wehrmachtu to pikuś
"Dziś Giertych, a jutro kto? Lepper? Dorn? Kaczyński?" - pyta poseł PO.
>>>Gowin: Blisko mi do Giertycha
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zobacz
|