Reklama osobista, to jedna z najskuteczniejszych metod sprzedaży. Tak w sklepie jak i w polityce. Przekonali się o tym słuchacze Radia Maryja. Jedna ze słuchaczek postanowiła im powiedzieć, że gościem audycji jest bardzo przystojny kandydat na europosła. Jej słowa miały kolosalne znaczenie. Ostatecznie w radiu nie widać, jak wyglądają zaproszeni do studia goście.

Reklama

"Ogromnie się cieszę, że pan kandyduje, bo jest pan wspaniale wyposażonym przez naturę mężczyzną. To nie jest bez znaczenia, nie ukrywam, jako że jestem estetką" - mówiła słuchaczka Anna z Lublina. Na tym nie skończyły się jej zachwyty na temat prof. Piotrowskiego.

"Ojciec Tadeusz jak Prometeusz"

"Chcę wszystkim Polkom powiedzieć, to jest ważne też, że pan profesor jest bardzo przystojnym człowiekiem, ogromnie gratuluję żonie takiej właśnie postawy i tego ciepła, bo miałam zaszczyt rozmawiać z panem profesorem na pewnym spotkaniu, bardzo licznym zresztą, w Lublinie. I właśnie taka elegancja, wytworność - moja ciocia świętej pamięci nazywała to awantażem. Chcę powiedzieć, że pan profesor tak się koduje w kontakcie face to face" - przekonywała.

Na koniec zapewniła, że Piotrowski może liczyć na głos jej i całej jej rodziny.