Andrzej Lepper grozi po publikacji DZIENNIKA. "Jeśli Trybunał Konstytucyjny zdelegalizuje Samoobronę, będzie to oznaczać koniec koalicji" - twierdzi szef tej partii i jednocześnie wicepremier.
Według Leppera Trybunał Konstytucyjny nie ma żadnych podstaw do delegalizacji jego partii. Dodaje jednak, że werdykty Trybunału są nieprzewidywalne.
Jak poinformował, premier Kaczyński już wie o jego postanowieniu.
DZIENNIK napisał, że posłowie Samoobrony chcą utworzyć nową partię na wypadek delegalizaji partii Leppera, a w Sejmie już leży wniosek w sprawie rejestracji nowej partii o nazwie
"Samoobrona Leppera".
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zobacz
|