Reklama

· ~mah12010-08-10 07:58

cóż juz akta są nie potrzebne . Komorowski wszystko wie o WSi . W końcu to jego przyjaciele .

· ~kik2010-08-10 08:19

W nocy wywieźli akta, nigdy nie przypuszczali, ze do pałacu może wejść prezydent z innej opcji, stad wymyślanie przeróżnych ''akcji hakowych'', świat sie śmieje z nas Polakow. Za Macierewicza wypociny, podatnik zapłacił ok. 4 mln zl odszkodowań przyznanych przez niezawisły sad.

· ~detux2010-08-10 08:24

no to już wiemy po co był zamach smoleński (ooops ... wypadek z winy pilotów)

· ~Echnaton2010-08-10 08:33

Czas posprzątać po zimnym lechu!

· ~m2010-08-10 08:44

Zgadzam się z Korwinem Mikke, że za katastrofą smoleńską może stać WSI ! Układ polityczno-biznesowy stworzony przez oficerów Kiszczaka straciłby miliardy a wielu ludzi nie miało by czego szukać gdyby L.Kaczyński ujawnił aneks z likwidacji WSI czasowo zablokowany przez TK. To dla tych ludzi i firma przejętych w gospodarce byłaby śmierć !!!

· ~polak2010-08-10 08:49

Tak właśnie pracował Lech Kaczyński - pięć lat aneks PiSał.

· ~liberacze2010-08-10 08:54

to tylko jedna z WIELU przyczyn zbrodni smoleńskiej. zamach stanu wykonany, można pozwolić na pełna destrukcje kraju. no i po cmentarzach sie juz nie ma po co kryc. by żyło sie lepiej.

· ~antyPOda2010-08-10 08:56

Hulaj dusza pieklą nie ma

· ~eli2010-08-10 08:58

Proste jak drut, WSI rządzi wraz innymi służbami, co od dawna wiadomo. Dlaczego PO ma taki silny elektorat w więzieniach ? tam też swoi ludzie.

· ~ani2010-08-10 09:38

Komorowski jako jedyny poseł PO nie głosował za rozwiązaniem WSI

· ~wredny12010-08-10 09:41

Wy domorośli znawcy tematu, zamachowcy wszelkiej maści, do wszystkich mądrości jakie zjedliście dołączcie jeszcze jedna wiedze, wiedze o godzinach
przyjęć lekarzy psychiatrów. POWODZENIA

· ~zatroskany2010-08-10 09:43

A zdążyli juz sprawdzić i odpowiednio "zabezpieczyć" dokumenty dotyczące Bronka Komorowskiego i WSI ? Czy Bedzie tak jak z dokumentami tw. "Bolek"?

· ~m - Gdańsk2010-08-10 09:48

... i spokój nastanie w duszy nowego prezydenta kretynów i oszołomów... już żaden towarzysz z dawnych kompanów nie będzie budzić sie po nocach zlany potem...

· ~Seb2010-08-10 09:50

Czyścić, czyścić akta, jeszcze w IPNi-e przydałoby się wybielić kilka spraw

· ~pepe2010-08-10 09:51

Komorowski to największy przyjaciel WSI. Wiedza to nawet dzieci w przedszkolu.

· ~???2010-08-10 10:00

Czy to dlatego zginął Prezydent Polski i 95 innych osób? Co jest w tych aktach tak śmiertelnie niebezpiecznego dla Platformy? Spoko, zapewne i tak zostały już skopiowane. I czy to warto było?

· ~andrzej2010-08-10 10:44

Akta wróciły do swoich. Teraz możemy czuć sie bezpiecznie. Nikt nam nie
wyrwie koryta ustawionego w Magdalence

· ~piotrek2010-08-10 10:46

WSI - Wiejska Służba Interwencyjna - Kaczyński mail powody aby te akty zatrzymać. Teraz kiedy Komorowski jest prezydentem, nie ma znaczenia gdzie te akta sie znajda.

· ~Wiesio132010-08-10 10:55

maciora odpowie za nielegalne działania...to kwestia czasu...

· ~Sprinter2010-08-10 11:00

No i dobrze, bo za kilka lat nastąpi nietypowa prawidłowość.
Komorowski jak przypuszczam otacza się ludźmi z herbami w tle i zaraz będą walczyć o dobra rodowe a reszta gminu do pracy na Panów i ponownie aczkolwiek w innym wydaniu powstanie komuna która upomni się o zwykłych, zapomnianych ludzi.
To będzie koniec władzy posiadaczy wszelkiej maści i znowu czeka nas rewolucja. Komorowski do dzieła bo Stańczykiem pewnie zrobisz Palikota?

· ~Złośliwiec2010-08-10 11:01

Straszna wiadomość dla Prokuratury Apelacyjnej w Warszawie, która od blisko trzech lat (od 05.10.2007 r.) w pocie czoła prowadzi śledztwo w sprawie popełnionego przestępstwa przez Komisję Weryfikacyjną - sygn. akt Ap V Ds 49/09.
Już nie będzie można tłumaczyć się, że brak dostępu do materiałów dowodowych i nie kończyć śledztwa.
Czekam na szybkie zakończenie śledztwa i konkretny wynik.
A może "Dziennik" napisze coś na ten temat tego śledztwa, jeśli ma tak świetne informacje z pierwszej ręki?
A może dobrze poinformowani Internauci o działaniach WSI podzielą się swoją wiedzą na temat, ilu tych przestępców już siedzi?



· ~Próby wykradzenia akt z archiwum Instytutu Pilsuck2010-08-10 11:04

Instytut Pilsuckiego w Nowym Jorku odwiedził Komorowski 1990- razem z osoba po cywilnemu-pracownikiem WSI !. Cel oficjalny-zaciesnienie kontaktów z POLONIA.Cel prawdziwy -wydostanie akt osób AK aktywnie zwalczających komunistów w Polsce...

· ~kasienka----asienka2010-08-10 11:50

Oj! Trzeba będzie posprzątać po tym śmietniku, który narobili i robią w Polsce Komorowski z Tuskiem.
Juz niedługo wybory - za 11 miesiecey. Tusck Poleci …. i cały jego spasiony dwór wraz z nim. A moze i prezydent gdzieś poleci i wszystko sie zmieni? To tak samo jak w historii starożytnej: Było wielkie i NIE MA, o innej ruszy nie wspominając...
Prawda jest taka, ze nic nie jet uber alles.

· ~Kielczanin2010-08-10 11:53

Więc teraz akta wrócą do WSI i zostaną zniszczone ze względu na "nieprzydatność operacyjną". Tak jak akta wielu znanych działaczy zostały zniszczone przez klikę Mazowieckiego i Kiszczaka.

· ~Neron Komorowski2010-08-10 12:24

I będą w komplecie jak teczka Bolka.

· ~Komorowski i WSI2010-08-10 12:26

1990 Komorowski z osoba cywilna (agent WSI) udał sie do Instytutu Pilsuckiego w Nowym Jorku-oficjalnie -rozwiniecie dialogu z POLONIA –nieoficjalnie -próba przejęcia archiwum podziemia antykomunistycznego okresu powojennego -tzn. teczki osobowe

· ~Magda2010-08-10 12:26

No cóż, prezydent BK jest zaprzyjaźniony z WSI. Już wszystko dobrze.

· ~Beware of the dog12010-08-10 12:31

Nieśmiało proponuję, by Dukaczewski się nimi zajął i stowarzyszenie SOWA.

· ~MEDIA $ władza -ale nie w POLSCE towarzysze z tvn242010-08-10 12:41

Panowie ! POLACY ! Pilnujmy WSI w mediach-Michnik próbuje znowu mięsząc medialnie...Mazowiecki ,Geremek wiadomo jakie mieli zadania Bolek miął zadania operacyjne

· ~Kamela2010-08-10 13:07

Ciekawe czy Komorowski aneks do raportu o likwidacji WSI:

1) pożyczył koledze i promotorowi - Dukaczewskiemu
2) zakopał w ogrodach pałacu
3) zjadł
4) kazał zjeść kaszalotowi

hmm...?






· ~Pytia z Wyroczni2010-08-10 13:10

Co - juz czas na 'czystkę' - tabula rażą - bronek- świętoszek???

· ~Soldek2010-08-10 13:11

No i wszystko wraca do normy jak za dobrych czasów przedsolidarnosciowych No cóż naród tego chciał. Porostu wnuczkowie i wyksztlciuchy zadrwili sobie z pokolenia Solidarnosci. Na grzyba nam ta cala Solidarność była.