Dziennik Gazeta Prawana logo

Błaszczak: Nic nie wiem o odejściu Ołdakowskiego z PiS

5 listopada 2010, 19:59
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Nie mam informacji o odejściu z klubu PiS Jana Ołdakowskiego - powiedział w piątek wieczorem PAP szef klubu Mariusz Błaszczak. O tym, że Ołdakowski odchodzi z klubu Prawa i Sprawiedliwości poinformowały "Fakty" TVN, powołując się na nieoficjalne informacje.

Ołdakowski nie należy do PiS - kandydował jako bezpartyjny z listy tej partii. Należy do sejmowego klubu PiS. Razem z posłanką Leną Dąbkowską-Cichocką i europosłem Pawłem Kowalem zaliczany jest do frakcji tzw. muzealników.

Do czasu nadania depeszy PAP nie udało się skontaktować z Ołdakowskim.

W piątek kierownictwo PiS zdecydowało o wykluczeniu z partii posłanek Joanny Kluzik-Rostkowskiej i Elżbiety Jakubiak.

Ołdakowski jest dyrektorem Muzeum Powstania Warszawskiego.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj