Dziennik Gazeta Prawana logo

Rząd walczy z biurokracją. Nowym urzędem

2 stycznia 2012, 18:52
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Rząd walczy z biurokracją. Nowym urzędem
Shutterstock
Tym razem walką z biurokracją nie będzie zajmować się sejmowa komisja. By poradzić sobie z nadmiarem przepisów i urzędników, Donald Tusk powołał specjalny urząd.

Centrum Informacyjne Rządu zawiadamia, że prezes Rady Ministrów Donald Tusk powołał - z dniem 29 grudnia 2011 r. - pana Mieczysława Kasprzaka na stanowisko Pełnomocnika Rządu do spraw deregulacji gospodarczych.

Ma on zastąpić komisję sejmową Przyjazne Państwo, którą w zeszłej kadencji stworzył Janusz Palikot.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj