Dziennik Gazeta Prawana logo

Gowin odpowiada Palikotowi na "katolicką ciotę"

18 kwietnia 2012, 17:00
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Janusz Palikot nazwał ministra sprawiedliwości "katolicką ciotą". Jarosław Gowin długo nie odpowiadał, wreszcie jednak postanowił wyjaśnić, czy obraził się za to na szefa Ruchu Palikota.

Pytany, kiedy spotka się ws. deregulacji zawodów z posłami Ruchu Palikota odparł, że jest gotowy do takiej rozmowy . Minister sprawiedliwości powiedział, że nie jest obrażony na Janusza Palikota za to, że ten napisał na Twitterze, że .

- powiedział Jarosław Gowin.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Tematy: palikotgowin
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj