Dziennik Gazeta Prawana logo

Posłowie milczeli, by uczcić pamięć Łapickiego i Kuleja

24 lipca 2012, 11:06
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Sala posiedzeń Sejmu
Posłowie uczcili pamięć Kuleja i Łapickiego/Newspix
Posłowie uczcili minutą ciszy pamięć zmarłych w ostatnich dniach znakomitego pięściarza Jerzego Kuleja i aktora Andrzeja Łapickiego.

- powiedziała marszałek Sejmu Ewa Kopacz, otwierając posiedzenie.

Jerzy Kulej został pochowany 20 lipca na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach. Słynny bokser zmarł 13 lipca, miał 71 lat.

Andrzej Łapicki zmarł w sobotę nad ranem w swoim domu w Warszawie, miał niespełna 88 lat.

Jego pogrzeb odbędzie się w piątek w Warszawie - informuje Związek Artystów Scen Polskich. Nabożeństwo pogrzebowe odbędzie się w kościele św. Karola Boromeusza na Starych Powązkach, artysta spocznie w grobie rodzinnym.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj