Dziennik Gazeta Prawana logo

Wiceszef polskiego MSZ miał jechać na Węgry, ale nie jedzie. "Z uwagi na inne zobowiązania..."

11 marca 2017, 12:34
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Węgierski Parlament
Węgierski Parlament/Shutterstock
Z uwagi na inne zobowiązania w Polsce wiceminister spraw zagranicznych Jan Dziedziczak jest zmuszony przełożyć swoją wizytę na Węgrzech - poinformowało w piątek PAP biuro rzecznika prasowego MSZ. Wizyta była zaplanowana w dniach 14-16 marca.

- czytamy w komunikacie przekazanym PAP.

Wcześniej radio RMF FM podało, że MSZ odwołało wizytę wiceministra w Budapeszcie, który m.in. miał wziąć udział w obchodach Święta Narodowego Węgier.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj