Dziennik Gazeta Prawana logo

Premier Szydło: Musimy zrobić wszystko, by łączyła nas biało-czerwona, hymn, godło, flaga - polskie symbole

2 maja 2017, 11:15
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Premier Beata Szydło
Premier Beata Szydło/PAP
W dzisiejszym świecie, kiedy tak wiele się dzieje, kiedy jest tak wiele zagrożeń i niepewności, są symbole, które dają nam poczucie wspólnoty; budowanie polskiej wspólnoty jest naszym obowiązkiem - mówiła we wtorek premier Beata Szydło w Ryczowie (woj. małopolskie) na obchodach Dnia Flagi RP.

Szefowa polskiego rządu podkreślała, że "biało-czerwona" łączy i będzie nas łączyć nawet wtedy, kiedy niektórzy próbują nas dzielić.

- zaznaczyła. Premier podkreśliła, że to ważne dla Polaków symbole, które sprawiają, że pamiętamy o naszej historii, tradycji, o tym skąd jesteśmy i które sprawiają, że jesteśmy silniejsi.

- podkreśliła szefowa rządu.

Premier: Polacy to jedna biało-czerwona rodzina

- powiedziała Szydło.

Jak mówiła, Polacy są jedną, wielką, polską biało-czerwoną rodziną. - powiedziała szefowa polskiego rządu.

- podkreśliła premier.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj