Rodzi się, Jezus, rodzi się Chrystus, rodzi się nadzieja, miłość. Pragnę dzisiaj z państwem podzielić się opłatkiem, życzyć wszystkim rodzinnych, wesołych, dobrych i błogosławionych świąt. Niech spełnią się państwa oczekiwania i marzenia, bądźcie szczęśliwi. Dzisiaj to święty czas; niech pozostanie w naszych sercach i naszych domach na zawsze - powiedziała Szydło w filmie opublikowanym w sobotę na Facebooku.

Reklama

Życzenia za pośrednictwem mediów społecznościowych złożył również szef Rady Europejskiej Donald Tusk. Na Boże Narodzenie wszystkim ludziom dobrej woli ciepła w domu, miłości w rodzinie i nadziei w Ojczyźnie - napisał na Twitterze.

Życzenia złożył również minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski. Życzę wszystkim wielu radosnych i szczęśliwych chwil w gronie najbliższych. Niech Nowy Rok przyniesie zdrowie i pomyślność we wszystkich ważnych dla państwa sprawach - przekazał.

Życzenia radości w święta i sukcesów w Nowym Roku przekazał w mediach społecznościowych także marszałek Sejmu Marek Kuchciński. Życzę, aby nadchodzące święta Bożego Narodzenia przyniosły radość, spokój i wzajemną życzliwość - napisał.

"Zdrowych, spokojnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia" - życzyła z kolei rzeczniczka PiS Beata Mazurek.

Szef klubu PO Sławomir Neumann przekonywał w filmie opublikowanym na Twitterze, że polityka nie powinna "podzielić nas przy rodzinnym stole".