Okręg nr 5 obejmuje Płock, Radom, Ostrołęka i Siedlce oraz 28 powiatów: ciechanowski, gostyniński, mławski, płocki, płoński, przasnyski, sierpecki, sochaczewski, żuromiński, żyrardowski, białobrzeski, grójecki, kozienicki, lipski, przysuski, radomski, szydłowiecki, zwoleński, garwoliński, łosicki, makowski, miński, ostrołęcki, ostrowski, pułtuski, siedlecki, sokołowski, węgrowski, wyszkowski.

Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy

Kaja Godek - filolog angielski

Stefan Błaszczyk - specjalista ds. organizacji i zarządzania

Marek Szewczyk - prawnik

Katarzyna Zaleśna - prawnik

Jacek Korwin-Mikke - przedsiębiorca

Sylwia Strus - higienistka stomatologiczna

Ewa Nitecka - nauczycielka

Sławomir Witaszek - przedsiębiorca

Piotr Drzewiński - przedsiębiorca

Wojciech Mojzesowicz – rolnik

Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia

Paulina Piechna-Więckiewicz - prawnik

Patryk Fajdek - student

Aleksandra Żmijewska - ortoptystka

Sławomir Grychtal - inżynier mechaniki

Monika Żabicka - księgowa

Mateusz Karniewicz - student

Anna Piasecka - przedstawiciel medyczny

Patryk Maćkowiak - lekarz weterynarii

Małgorzata Ziemnicka - urzędnik sądowy

Marcin Marzec – przedsiębiorca

Lista nr 3 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejskiej - PO SLD PSL Nowoczesna Zieloni

Jarosław Kalinowski - rolnik

Dariusz Rosati - wykładowca akademicki

Ireneusz Sitarski - ekonomista

Katarzyna Kalinowska - nauczyciel akademicki

Paweł Wojtunik - policjant

Wojciech Kubalewski - doradca klienta

Aneta Uchwał - pracownik administracji samorządowej

Elżbieta Lanc - urzędnik samorządowy

Beata Kraska-Romanowska - ekonomista

Jolanta Hibner - inżynier inżynierii środowiska

Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości

Adam Bielan - politolog

Maria Koc - etnograf

Zbigniew Kuźmiuk - nauczyciel akademicki

Maciej Małecki - poseł na Sejm RP

Anna Kwiecień - ekonomista

Arkadiusz Czartoryski - nauczyciel

Teresa Wargocka - socjolog

Agnieszka Krzętowska - nauczyciel akademicki

Rafał Romanowski - urzędnik państwowy

Marek Opioła – politolog

Lista nr 5 -Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, RSS

Dorota Olko - socjolog

Mateusz Dobrowolski - dziennikarz

Anna Żytkowska-Prus - nauczyciel języka obcego

Jerzy Piórowicz - specjalista administracji publicznej

Małgorzata Adamczyk - tłumacz

Piotr Trysiński - inżynier mechatronik

Justyna Kosiec - asystent przetwarzania danych

Artur Matyjaszek - pedagog

Weronika Sarnowska - specjalista do spraw marketingu i handlu

Sławomir Płatos - inżynier elektryk automatyk

Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

Barbara Husiew - pracownik administracyjno-biurowy

Marian Piłka - historyk

Agata Pater - radca prawny

Krzysztof Lechowski - inżynier technologii drewna

Sławomir Klimkowski - starszy operator procesów produkcyjnych

Irena Bordzio-Berus - nauczyciel

Jakub Frydryk - przedsiębiorca

Robert Jędrzejewski - kierowca

Karolina Pomorska - politolog

Lidia Sankowska-Grabczuk - rzecznik prasowy

Lista nr 7 – Komitet Wyborczy Wyborców Polski Fair Play Bezpartyjni Gwiazdowski

Andrzej Rosiewicz - artysta estradowy

Krzysztof Gajowniczek - urzędnik państwowy

Jadwiga Budzyńska - ekonomista

Adam Kloch - przedsiębiorca

Elżbieta Marciniak - ekonomista

Paweł Kłobukowski - przedsiębiorca

Mariusz Długołęcki - prawnik

Karolina Lenart - fizjoterapeuta

Justyna Kępa – nauczyciel

Rafał Kowalik – inżynier

Lista nr 8 – Komitet Wyborczy Jedność Narodu

Romuald Starosielec - dziennikarz

Paweł Połanecki - ekonomista

Irena Żebrowska - teolog

Jan Ciechanowicz - wykładowca akademicki

Beata Szmigiel - farmaceuta

Jakub Maciejewski - przedsiębiorca

Adam Maroszek - przedsiębiorca

Jolanta Raczyńska - przedsiębiorca

Jolanta Szczypiór - rolnik

Gabriel Janowski - nauczyciel akademicki