Okręg wyborczy nr 8 obejmuje Lublin oraz 10 powiatów: janowski, kraśnicki, lubartowski, lubelski, łęczyński, łukowski, opolski, puławski, rycki, świdnicki.

Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy

Witold Tumanowicz - działacz społeczny

Bartłomiej Pejo - przedstawiciel władzy samorządowej

Włodzimierz Osadczy - historyk

Natalia Wiślińska - politolog

Magdalena Chojnacka - technik rachunkowości

Małgorzata Tylus - technik rachunkowości

Agnieszka Marciniak - pracownik kancelaryjny

Rafał Mekler - technik informatyki

Paweł Janulewicz - nauczyciel akademicki - nauki ekonomiczne

Krzysztof Kasprzak - historyk

Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia

Zbigniew Bujak - politolog

Monika Pawłowska - specjalista do spraw międzynarodowej polityki handlowej

Tomasz Kitliński - wykładowca akademicki

Małgorzata Sobieszczańska-Rogala - przedsiębiorczyni

Szymon Pietrasiewicz - animator kultury

Paulina Bryzek - przedsiębiorczyni

Krzysztof Wiśniewski - specjalista marketingu internetowego

Justyna Jasek-Kosobucka - spedytor

Paweł Grzegorczyk - dziennikarz

Marcin Walaseki - przedsiębiorca

Lista nr 3 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejskiej - PO SLD PSL Nowoczesna Zieloni

Krzysztof Hetman - politolog

Joanna Mucha - ekonomista

Riad Haidar - lekarz

Artur Mazur - dyrektor generalny

Bożena Lisowska - przedsiębiorca

Włodzimierz Karpiński - inżynier chemik

Stanisław Żmijan - inżynier budowy dróg

Sławomir Ćwik - prawnik

Anna Szmidt - nauczyciel języka obcego

Kornelia Wróblewska – dziennikarz

Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości

Elżbieta Kruk - historyk

Beata Mazurek - socjolog

Tomasz Solis - rolnik

Barbara Barszczewska - lekarz medycyny

Krzysztof Szulowski - lekarz weterynarii

Sławomir Zawiślak - historyk

Andrzej Stanisławek - lekarz medycyny

Witold Rewera - wykładowca uniwersytecki

Ewa Szałachwiej - magister inżynier zootechniki

Marcin Duszek – poseł zawodowy

Lista nr 5 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, RSS

Magdalena Długosz - nauczyciel akademicki

Mateusz Roczon - specjalista do spraw stosunków międzynarodowych

Katarzyna Zabratańska - socjolog

Gabriel Kaczyński - przedstawiciel handlowy

Jolanta Rebejko - sprzedawca

Marian Lewandowski - nauczyciel chemii

Magdalena Tabor - pozostali inżynierowie do spraw przemysłu i produkcji

Tomasz Warzocha - tłumacz

Magdalena Zelent - kulturoznawca

Szymon Furmaniak - bibliotekarz

Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

Jarosław Sachajko - ekonomista, przedsiębiorca

Robert Gogółka - przedsiębiorca

Barbara Berecka - rolnik, przedsiębiorca

Joanna Kunc - kierownik ds prawnych i administracyjnych

Jarosław Markiewicz - przedsiębiorca

Małgorzata Wszelaka - rolnik, przedsiębiorca

Mariusz Wieliczko - przedsiębiorca

Zdzisława Kozioł - nauczyciel

Piotr Ordecki - przedsiębiorca

Marek Wilbik – przedsiębiorca

Lista nr 7 – Komitet Wyborczy Wyborców Polski Fair Play Bezpartyjni Gwiazdowski

Marek Woch - prawnik

Joanna Futera - przedsiębiorca

Agnieszka Mazur - przedsiębiorca

Justyna Sowa - nauczyciel

Małgorzata Szwajewska - przedsiębiorca

Maria Ziętek - administratywistka

Marcin Pietrosiński - prawnik

Paweł Iwaniak - radca prawny

Piotr Zieliński - przedsiębiorca

Przemysław Popielec - dziennikarz