Okręg wyborczy nr 11 obejmuje 5 powiatów: będziński, bieruńsko-lędziński, gliwicki, tarnogórski, zawierciański oraz miasta na prawach powiatu: Bytom, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, Zabrze.

Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy

Jacek Wilk - adwokat

Jerzy Janoska - przedsiębiorca

Włodzimierz Skalik - przedsiębiorca

Bożena Modzelewska - ekonomista

Emilia Kordek - architekt

Agnieszka Jarczyk - dziennikarz

Agnieszka Białek - trener biznesu

Jacek Pawlikowski - przedsiębiorca

Jakub Gruszka - przedsiębiorca

Dobromir Sośnierz - przedsiębiorca

Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia

Łukasz Kohut - politolog

Sabina Obwiosło-Budzyń - dyrektor generalny

Roman Nehrebecki - producent filmowy

Joanna Stępień - ekonomista

Maciej Klimek - socjolog

Anita Ziegler-Chamielec - monter urządzeń elektronicznych

Marcin Gołda - pedagog

Iwona Sobera - pedagog

Piotr Łukasiewicz - nauczyciel akademicki

Anna Kulczyk-Szymańska - dyrektor generalny

Lista nr 3 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejskiej - PO SLD PSL Nowoczesna Zieloni

Jerzy Buzek - poseł do Parlamentu Europejskiego

Marek Balt - ekonomista

Mirosława Nykiel - posłanka na Sejm RP

Jan Olbrych - socjolog

Marek Plura - poseł do Parlamentu Europejskiego

Grażyna Kulik - specjalista do spraw rachunkowości

Renata Caban - wyższy urzędnik samorządowy

Henryk Kiepura - wyższy urzędnik samorządowy

Joanna Sekuła - dyrektor generalny

Paweł Kobyliński - ekonomista

Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości

Jadwiga Wiśniewska - pedagog

Grzegorz Tobiszowski - ekonomista

Izabela Kloc - ekspert ds. funduszy europejskich

Bolesław Piecha - lekarz medycyny

Waldemar Andzel - parlamentarzysta

Andrzej Sośnierz - lekarz medycyny

Józef Kubica - leśnik

Wioletta Koper-Staszowska - pedagog

Barbara Szydlik - pielęgniarka

Stanisław Szwed - parlamentarzysta

Lista nr 5 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, RSS

Maciej Konieczny - zawodowy działacz organizacji pozarządowej

Katarzyna Iwańska - technik ogrodnik

Martin Saczek - specjalista do spraw marketingu i handlu

Agnieszka Lamek-Kochanowska - etnograf

Zdzisław Smoliński - chemik

Monika Radecka - księgowy

Katarzyna Gasparska - specjalista do spraw reklamy i marketingu

Konrad Mrozowski - elektryk budowlany

Barbara Słania - socjolog

Bogusław Blicharski – ekonomista

Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

Grzegorz Długi - prawnik

Krzysztof Sitarski - inżynier górnik

Jerzy Jachnik - inżynier metalurg

Aleksandra Jelonek - bibliotekarz

Agata Hiero-Cichoń - specjalista ds. reklamy i marketingu

Anna Karwot - prawnik

Monika Kumor - prawnik

Artur Wilk - inżynier elektroenergetyk

Jadwiga Buryn - nauczyciel języka obcego

Tomasz Jaskóła - parlamentarzysta

Lista nr 7 – Komitet Wyborczy Wyborców Polski Fair Play Bezpartyjni Gwiazdowski

Dominik Łężak - nauczyciel akademicki

Jolanta Milas - ekonomista

Anna Wiśniewska - student

Dominik Palka - adwokat

Grażyna Swaczyna - ekonomista

Maciej Urbańczyk - geolog

Justyna Curran - ekonomista

Jacek Sierpiński - informatyk

Gabriela Bartecka-Meyer - inżynier chemik

Marcin Maranda - nauczyciel historii