Reklama
Reklama
Reklama

Polacy dobitnie ocenili prezydenturę Dudy [SONDAŻ]

Prezydent Rzeczypospolitej Andrzej Duda
Prezydent Rzeczypospolitej Andrzej Duda / PAP / Piotr Nowak
Z sondażu SW Research dla portalu rp.pl wynika, że większość Polaków ocenia prezydenturę Andrzeja Dudy jako "złą" lub "przeciętną".
Reklama
Reklama
Tematy:
poparcie Duda sondaż wybory prezydent

Powiązane

Reklama

Komentarze (167)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • Cosa Nostra
    2019-12-17 23:29
    Duda to PISuarowy pajac. Jego wystąpienia to czyste pieniactwo. Jest jak pies przywiązany do budy Kaczyńskiego i to na krótkim łańcuchu. Łamie Konstytucję, na którą przysięgał. Tak złego prezydenta Polska jeszcze nie miała.
    4
    zgłoś
  • Wanda co nie chciała Niemca
    2019-12-17 19:15
    Niewątpliwie mamy prezydenda Dudę, najlepszego po Lechu ,lepszego od Pinokia z drewna.
    5
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Wars i Sawa
    2019-12-17 19:07
    Krakowianie to mają szczęście. Mają Wawel,z sarkofagiem prezydenta ,,Wszech czasów", mają szeryfa Ziobrę, mają prezydenta Dudę,mają ,,bajgle,,, mają często taką mgłę, że nie widzą co kto kradnie lub łamie prawo w tej mgle lub w nocy.Mają,, dość już tych przywilejów.A co my warszawiacy mamy? Mamy kulawego przywódcę , wszystkich pisowców przy żłobku.
    2
    zgłoś
  • nostradamus
    2019-12-17 16:44
    skąd te wyniki chyba z ubekami robili sondaż
    7
    zgłoś
  • woyaminki
    2019-12-17 16:14
    Nie walnął żadnej głośnej wtopy, w porównaniu do poprzedników... i tyle z pozytywów. Niestety nie wetował złych ustaw i przyłożył rękę do władzy absolutnej Kaczyńskiego. A jest tp władza jak w Rosji. Możemy robić głosowanie, a jak coś pójdzie nie tak to zmienimy ustawę albo utajnimy wyniki. Ten prezydent jest ustawiony, równie dobrze może go nie być.
    2
    zgłoś
  • wierżąca
    2019-12-17 12:36
    Boże!! Za jakie grzechy pokarałeś nasz Naród , prezydentem pisu A. Dudą.??? Odwróć od nas tą klęskę !!!
    4
    zgłoś
  • Lato
    2019-12-17 10:38
    Brak alternatywnej osoby na ten urząd spowoduje przedłużenie kadencji A.Dudy. Jeśli z elit politycznych najgroźniejszym przeciwnikiem jest Kidawa-Błońska to gdzie te elity? Pytanie do autora tego artykułu: czy ostatnio Pani Tokarczuk nie wspominała o manipulowaniu przez media? Warto się z tym przekazem zapoznać, ponieważ nie dość, że ten artykuł jest przykładem manipulacji to jeszcze na poziomie początkującego trolla.
    4
    zgłoś
  • Genialny gamon
    2019-12-17 09:26
    W Australii nawet go stroz z parlamentu nie powital.W Nowej Zelandii nie wiedzial ,ze tam jest !.
    3
    zgłoś
  • #bezsilny w kupie
    2019-12-17 09:09
    Jeśli oceniać prezydenta Dudę na tle takich jak : najmłodszy minister rządu PZPR kwacha - Kwaśniewski aparatczik Kremla , kosmita Wałęsa agent TW Bolek Kiszczaka , gajowy komor-Komorowski sługus Judasza Tuska wybitny gafolog i złodziej Gęsiarki to na razie prezentuje się dobrze .
    9
    zgłoś
  • krzyhoo1
    2019-12-17 08:27
    skoro PiS ma cały czas 40-50% poparcia, oznacza to, iż nawet elektorat PiS postrzega tę prezydenturę jako lichą lub nędzną
    3
    zgłoś
  • glut narodowy
    2019-12-17 00:40
    Nie Polacy tylko der dziennik
    7
    zgłoś
  • Edek
    2019-12-16 18:47
    Czekam na przyśpieszone wybory...i widzę CANALIĘ oraz jego przybocznych Knurów przed TK... za kratami...a niektórych ŚWIRÓW...w kaftanach bezpieczeństwa...
    2
    zgłoś
  • Edek
    2019-12-16 18:39
    Dla mnie to nie jest prezydent...tylko pacynka w rękach Lalkarza Kaczyńskiego...albo jak kto woli ...jego Długopis i Notariusz...
    5
    zgłoś
  • Grazia
    2019-12-16 18:15
    Najlepszy prezydent jakiego kiedykolwiek mieliśmy pięknie przemawia bez kartki,nie kompromituje Polski jak ten bigosowy szogun ani jak ten na chorych filipińskich goleniach na tragicznym dla Polski cmentarzu katynskim prezydent i nasza pani prezydentowa pięknie się prezentują oraz są kulturalni i inteligentni.
    12
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • łotr
    2019-12-16 14:47
    Pana Dudę to pan kulawy wystawił aby pokazać, że może być gorszy prezydent od jego brata poległego, wkompowanego w Wawel.
    4
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Naparstek
    2019-12-16 14:10
    Nie jest źle ! Jeżeli 16,1 % uważa - b. dobrze, 23,2 - dobrze. A jeżeli "przeciętnie" - głosy podziela sie: połowa ponownie zafłosuje za Duda, a druga przeciw niemu. wtedy otrzymamy 51, 3 % za obecnym prezydentem.
    2
    zgłoś
  • Cicero.
    2019-12-16 11:51
    Jak dotychczas, to najlepszy prezydent.Wiadomo kto i gdzie robił ten sondaż.Mniemam, że w więzieniu.
    11
    zgłoś
  • Aron
    2019-12-16 11:14
    Już sztuczne sondaże dawały Platformiano komuszym kandydatom wygraną i jak było ?
    7
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Elzbieta
    2019-12-16 09:22
    To jednak nieprzecietna prezydentura- nigdy dotad osoba pelniaca funkcje prezydenta nie lamala BEZPRECEDENSOWO Konstytucji, której strzec przysięgła, nie była bezszmerowo podporządkowana rządzącej partii, nie negowala obiektywnych naukowych faktów, balwochwalczo nie wielbila prezydenta USA. Jest się czym szczycić...
    7
    zgłoś
  • edek