Dziennik Gazeta Prawana logo

Gdzie się podział Kaczyński? "Fakt, że dziś milczy, jest korzystniejszy dla Dudy”

22 czerwca 2020, 16:11
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Jarosław Kaczyński
<p>Jarosław Kaczyński</p>/Shutterstock
Dlaczego Jarosław Kaczyński nie jest obecny podczas kampanii wyborczej Andrzeja Dudy? – W większym stopniu szkodzi Dudzie, niż pomaga – powiedział w rozmowie z Wirtualną Polską prof. Wawrzyniec Konarski, rektor Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

– stwierdził rektor  Vistuli w "WP”.

Prof. Konarski pytany, czy prezes PiS jest ukrywany, chociażby przez ostatnie wypowiedzi o "chamskiej hołocie”, stwierdził, że jest to możliwe.

– powiedział rektor Vistuli.

dodał prof. Konarski w "WP”.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Wirtualna Polska
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj