Młodzi zawsze są tacy trochę "anty" tym, którzy akurat rządzą. Taka jest natura młodych, że oni zawsze są trochę zbuntowani, zawsze trochę kontestują. Przecież ja też wychowałem córkę, która już dzisiaj jest dorosła, ale też pamiętam jej młode lata. Do dzisiaj mamy różnice w wielu sprawach, ona ma swoje zdanie, ja mam swoje, w związku z czym doskonale to rozumiem. Ale ja przez całe te pięć lat wspierałem młodych przedsiębiorców, właścicieli start-upów - powiedział niedawno w wywiadzie dla Polsatu prezydent Andrzej Duda.

Reklama

Wiele spekulacji wzbudził fakt, że Kinga Duda, mieszkająca na co dzień w Londynie, nie pojawiła się na wieczorze wyborczym ojca po pierwszej turze.

Teraz ma się to jednak zmienić. W wieczorze wyborczym 12 lipca poza Kingą Dudą weźmie też udział pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda oraz rodzice głowy państwa Jan i Janina Dudowie - ustaliła WP.

- Jestem przede wszystkim niesamowicie dumny z córki, że odbywa trzymiesięczny staż w Londynie. Ja takich sukcesów w jej wieku nie miałem. Oczywiście, że chciałbym, aby wróciła do Polski i tu znalazła sobie pracę. Łatwiej jest wtedy się chociażby spotkać - mówił Andrzej Duda w rozmowie z "Super Expressem".