Dziennik Gazeta Prawana logo

Miller: Czy Pinkas już wyjął sobie lód z majtek, czy dopiero zamierza go sobie włożyć?

8 października 2020, 09:38
Ten tekst przeczytasz w 2 minuty
Leszek Miller
<p>Leszek Miller</p>/Agencja Gazeta
"Rząd przespał kilka miesięcy, uspokoił się chwilowym osłabieniem skali pandemii, uznał, że wszystko jest załatwione. Wszystkie afery, które wybuchły – respiratory, maseczki, kontrakty – to wszystko odwróciło uwagę od istoty problemu" – ocenił Gość Radia ZET, były premier Leszek Miller. 

Jego zdaniem, mamy do czynienia z prawdziwą eksplozją epidemii i rząd nie wie, jak to się skończy. - – skomentował Gość Radia ZET. Przywołał także wypowiedź szefa GIS w wywiadzie Magdaleny Rigamonti dla Dziennika Gazety Prawnej. WIĘCEJ NA TEN TEMAT CZYTAJ TUTAJ>>>

– mówił były szef rządu.

Pytany przez Beatę o awanturę w Sejmie, dotyczącą noszenia maseczek, Leszek Miller ocenił, że jeżeli posłowie nie podporządkowują się zaleceniom władz, to dają fatalny przykład. - – dodał polityk. Miller zapewnił, że w Parlamencie Europejskim nosi maseczkę. Dopytywany, czy poddał się badaniu na obecność koronawirusa, były premier odpowiedział: . – dodał.

Pytany o to, jak walczyłby z pandemią, gdyby to on był teraz premierem, Miller odpowiedział: Jego zdaniem społeczeństwo nie dostaje prawdziwych informacji nt. liczby zakażeń. skomentował Gość Radia ZET.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Radio ZET
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj