Wystarczy przysunąć mikrofonik, spojrzeć pewnym wzrokiem w internetową kamerę i mówić. Tę technologię docenił Kaczyński. To była pierwsza internetowa konferencja prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

Reklama

>>>Co Jarosław Kaczyński myśli o internautach

I choć prezes PiS przyznawał, że "czuje się trochę dziwnie", gdyż preferuje formy bezpośredniego kontaktu, pod koniec rozmowy z członkami jego partii i dziennikarzmi zapowiedział, że raz na kilka tygodni będzie w ten sposób odbywał poselskie dyżury w biurach w Koszalinie i Białogardzie.

W trakcie konferencji z pomocą interentowej kamery prezes PiS stwierdził, że jest dobry czas na ofensywę jego partii. "W kadencji 2001-2005 momentami byliśmy trzykrotnie słabsi, a mimo to wygraliśmy. Wszystko zależy od waszego wysiłku, prawicy wszędzie jest trudno, ale zwycięża. Powinniśmy dalej zabiegać o to, żeby polskie życie publiczne zostało naprawione" - powiedział Kaczyński.

>>>Zobacz projekt Tv PiS

W tej ofensywie jedną z głównych broni PiS ma stać się Internet. Partia Jarosława Kaczyńskiego uruchamia internetową TV PiS, gdzie ze specjalnego studia będą transmitowane wywiady z politykami Prawa i Sprawiedliwości. To tylko jeden z pomysłów na dotarcie do internautów. Jarosław Kaczyński chce, by szybciej od telewizji ruszyła specjalna strona internetowa, gdzie będą publikowane sprostowania do publikacji w mediach