Dziennik Gazeta Prawana logo

"Szkolenie" publiki przed spotkaniem z prezesem PiS. Nagranie z Sochaczewa hitem w sieci

9 czerwca 2022, 10:07
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Jarosław Kaczyński
<p>Jarosław Kaczyński w Sochaczewie</p>/PAP
W środę Jarosław Kaczyński gościł w Sochaczewie. W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak "szkolono" publiczność i przygotowywano ją na spotkanie z prezesem PiS. 

"Jarosław! Jarosław!" - tak jeden z działaczy namawia publiczność do "spontanicznych" okrzyków na cześć prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. 

- instruowano widownię. 

Ćwiczono także okrzyki "Zwyciężymy! Zwyciężymy!". Zobaczcie, jak wyglądało "szkolenie" publiczności przed spotkaniem z Kaczyńskim:

W środę w ramach zapowiadanego objazdu po Polsce Jarosław Kaczyński gościł w Sochaczewie. Jak relacjonuje portal e-sochaczew.pl prezesa PiS powitano... dwukrotnie: z entuzjazmem na sali (ćwiczonym przed spotkaniem) oraz na zewnątrz, gdzie zgromadzili się przeciwnicy PiS i prezesa. 

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj