Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Andrzej Duda na Festiwalu Kaszy. Zobacz zdjęcia z podróży prezydenta do Janowa

8 sierpnia 2015, 17:59
Andrzej Duda odwiedza Lubelszczyznę. Nowy prezydent dziękował mieszkańcom Janowa Lubelskiego za rekordowe poparcie w wyborach prezydenckich.
Andrzej Duda odwiedza Lubelszczyznę. Nowy prezydent dziękował mieszkańcom Janowa Lubelskiego za rekordowe poparcie w wyborach prezydenckich. / PAP / Marcin Obara
Prezydent nie odpoczywa po zaprzysiężeniu. Andrzej Duda rusza w podróż po Polsce. Okazało się, że w Janowie Lubelskim trafił na... Festiwal Kaszy
Reklama
Reklama
Tematy:
Janów Lubelski prezydent podróże prezydenta prezydent andrzej duda Andrzej Duda Festiwal Kaszy

Powiązane

Reklama

Komentarze(41)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Nina
  2015-08-08 21:56:45
  Nareszcie Prezydent, który nie boi się ludzi, potrafi z nimi rozmawiać, dostrzega ich realne problemy i do tego, co najważniejsze, ma odpowiednie wykształcenie i doświadczenie oraz zespół ludzi, którzy są w stanie coś zmienić na lepsze. On nie będzie się chował w Pałacu jak Komorowski, którego jedyną radą dla Polaków była zmiana pracy i zaciągnięcie kredytu. Duda jest prezydentem dzięki temu, że dał się poznać ludziom bezpośrednio podczas tych objazdów po Polsce i ROZMOWIE z ludźmi i dzięki Internetowi, gdzie przynajmniej na niektórych portalach nie ma cenzury. Komorowski miał poparcie ludzi, którzy bezmyślnie łykają te medialne papki serwowane w telewizji i nie odczuwają na własnej skórze problemów, do jakich doprowadził rząd PO-PSL w pełnej zgodzie z Komorowskim. Mam nadzieję, że jesienią podziękujemy PO i damy szansę partii, która ma pomysł na rozwój naszej gospodarki!! Bo to jest kluczowe. Żadne in vitro czy związki partnerskie, to tylko tematy, którymi media próbują odciągnąć wyborców od PiSu. Najważniejsze są pomysły danej partii na rozwój gospodarczy kraju, bo to wpływa na wszystkich, gejów, bezdzietnych, katolików, itd. Pomyślcie, rządzi partia, która nawet programu nie ma, dopiero we wrześniu ujawnią swoje kłamliwe obietnice. Absurd.
  18
  pokażodpowiedzi (4)
 • dziadek
  2015-08-08 18:16:18
  Jakoś w Andrzeju Dudzie nie widzę majestatu Prezydenta RP; jest podobny w zachowaniu do moich kolegów w kampaniach wyborczych - wójtów i sołtysów
  35
  pokażodpowiedzi (6)
 • ona
  2015-08-08 18:35:11
  pisowski prezydent, jesienią groźba wygrania wyborów przez pis - rzeczywiście szykuje się Polakom wielka kaszana.
  34
  pokażodpowiedzi (2)
 • Paula
  2015-08-08 20:10:36
  Nareszcie !Obrońca WSI ruskich szpiegów w polskich mundurach,juź go nie ma.Chwala panu!
  16
 • pakulec
  2015-08-08 18:14:24
  cała ta prezydentura to będzie jedna wielka kaszana
  36
  pokażodpowiedzi (2)
 • konstytucjonalista
  2015-08-09 09:00:38
  BEZCZELNY, BRUTALNY, ABSURDALNY ATAK UNIJNEGO NIEZGUŁY.. na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

  Jak to ocenili internauci, Tusk strzelił eurofocha i nie mając poparcia mediów w Polsce, manipulując faktami, nastawia zachodnie media przeciwko prezydentowi Andrzejowi Dudzie.


  - Donald Tusk – nie mając po swojej stronie mediów w Polsce bo (...) strzelenie przez niego eurofocha nie zostało w Polsce dobrze przyjęte (...) – przeniósł konflikt na poziom mediów europejskich.


  Donald Tusk udał wielce obrażonego i z rozmysłem, wbrew wcześniejszym oświadczeniom, nie przybył na zaprzysiężenie prezydenta Andrzeja Dudy. Jakoby dlatego, że marszałek Małgorzata Kidawa-Błońska zaprosiła go jako byłego premiera RP a nie jako przewodniczącego Rady Europejskiej.

  - Uzasadniając w powyższy sposób nieobecność Tuska na zaprzysiężeniu prezydenta Andrzeja Dudy jego współpracownik perfidnie i bezczenie tłumaczył, że Tusk jest jakoby "(...) przede wszystkim szefem Rady Europejskiej, a nie tylko byłym premierem”,

  – co nie jest do końca prawdą albowiem z całym szacunkiem dla osoby i funkcji, Donald Tusk, nie jest żadnym królem, czy prezydentem UE a jedynie przewodniczącym RE (Rady Europejskiej) bo z angielskiego president na język polski należy tłumaczyć przewodniczący lub jeżeli chodzi o stowarzyszenie czy spółkę w Polsce, to prezes.

  Właściwie więc, prawidłowo tłumaczac jego funkcję na język polski, nie można mówić , że Donald Tusk jest szefem RE, bo faktycznie nie jest; jest tylko jej przewodniczącym a w tym konkretnym przypadku jest w tym subtelna ale zasadnicza różnica. Bo przecież Rada Europejska składa się z głów państw lub szefów rządów a przecie w żadnym wypadku nie można rzec, że Donald Tusk jest szefem Bundeskanzlerin Angeli D. Merkel, prezydenta Francois Hollande'a ... czy prezydenta Andrzeja Sebastiana Dudy ...!

  - Dlatego posługując się językiem polskim powinno się używać WYŁĄCZNIE formy "Donald Tusk - przewodniczący RE".

  Jestem prezesem, jednego z polskich stowarzyszeń i do pieczętowania, pisemnej korespondencji zagranicznej używam pieczątki na której oprócz mojego imienia i nazwiska widnieje nazwa sprawowanej funkcji, z angielska - president, obcokrajowcy używają tej formy, zwracając się do mnie w języku angielskim, podczas rozmów czy w kierowanej do mnie korespondencji. Hi!

  Ale z tego powodu, nie każę się przecież w Polsce nazywać królem czy prezydentem.


  Nie tłumacząc adresatom polskich procedur oraz przepisów prawnych i zwyczajów dyplomatycznych ani tej subtelnej różnicy w tłumaczeniu, właściwym znaczeniu i rozumieniu w języku polskim jego funkcji w RE, Donald Tusk, bezczelnie "poskarżył" się na rzekomy brak zaproszenia, na zaprzysiężenie prezydenta Andrzeja Dudy, do zachodnich mediów; mail o tym, że były polski premier nie weźmie udziału w ceremonii inauguracji prezydentury Andrzeja Dudy, ponieważ nie otrzymał zaproszenia, został wysłany do serwisu „Politico”.

  - Jak informował portal, nadzwyczajnie ostra w swej wymowie wiadomość, została wysłana przez zespół prasowy „króla Europy”, który jak widać kontynuując, rozpętaną przez siebie, po klęsce wyborczej w 2005 roku, wojnę polsko-polską, podjął teraz atak przeciw prezydentowi Rzeczypospolitej Polskiej, Andrzejowi Dudzie.


  Wyjeżdżając na unijną posadę w Brukseli Donald Tusk, ponoć historyk z wykształcenia, nie zrzekł się przecież obywatelstwa polskiego a więc powinien pamiętać staropolską maksymę "znaj proporcjum Mocium Panie" - chociaż teraz, wobec jego haniebnej postawy, pełnej pychy i bezczelności należałoby mu chyba rzec "znaj proporcjum chamie przebrzydły" .
  9
  pokażodpowiedzi (1)
 • Andrzej Duda - mój Prezydent
  2015-08-09 01:01:58
  Mamy fajnego prezydenta: i z prezencji i z charakteru. No i nie bredzi jak ten ostatni (czytał z kartki nawet życzenia dla żony), tylko pięknie i z sensem przemawia. Oby mu się udało! A lewactwo to chyba działkę Mocarza z frustracji wzięło, tak bełkocze.
  11
  pokażodpowiedzi (2)
 • sarkissian
  2015-08-08 19:10:19
  A czy będzie zdjęcie na którym nasze Słońce PISS robi siusiu?
  Wszak mniej by to obniżało szacunek dla Urzędu.. Każdy sika, ale nie każdy robi z siebie trefnisia.
  30
 • szczam na PiS
  2015-08-08 23:57:41
  przynieśli mu faworki a on zaczął je całować - debil jakiego świat nie widział
  15
  pokażodpowiedzi (2)
 • hanka
  2015-08-08 19:07:38
  prezydent pielgrzym,premier-balerina-ale fajnie
  20
 • Monika
  2015-08-09 11:14:31
  Duda na koszt podatników zrobi sobie wycieczki krajoznawcze.Chyba mu się prezydentura pomyliła z kierownikiem biura podróży.
  1
  pokażodpowiedzi (1)
 • wit1
  2015-08-09 01:26:36
  A na mainstreamowych portalach (onet, wp, interia etc.) ostatnio szaleją płatni hejterzy Kopaczowej, oczerniający zwłaszcza nowego Prezydenta. Może by tak się ruszyć i coś z tym zrobić?
  0
 • IVRP
  2015-08-10 10:03:37
  pajac duduś domaga się większych sił NATO w Polsce szykuje wariatowi z Żoliborza armię na czele której wariat dosiadając kota z szabelka w dłoni wyruszy na Rosję !
  1
 • Robnad
  2015-08-09 09:56:10
  PiS dent Duda, z pozycji klęczącej przeszedł do leżenia krzyżem. Liże rowki Kleru.
  Polska pod PiSdenturą Dudusia cofnie się do średniowiecza
  2
  pokażodpowiedzi (1)
 • T
  2015-08-12 22:13:36
  KASZANA to dobre słowo...
  0
 • slazak
  2015-08-09 07:53:52
  Pan Duda przezywa jeszcze orgazm zwyciestwa, ale panie prezydencie Duda, dzieci robic to calkiem co innego niz dzieci posiadac
  2
 • kiki
  2015-08-09 10:09:50
  Wycieczek mu sie zachcialo do roboty chlopie do roboty bo sie wydudasz.
  1
 • amira
  2015-08-09 12:35:55
  Fircyk w zalotach no i gada,gada,gada
  1
 • agata
  2015-08-09 12:20:43
  i nie rozchorował się od niej
  1
 • olo
  2015-08-09 07:27:49
  uslyszalem wlasnie przypadkiem
  fragment ze zwycieskiego tour
  tego faceta, powinien zniknac
  juz po 3 m-cach, to pomylka totalna
  buahahaha
  2
Reklama

Zobacz więcej

Reklama