Po pierwszych doniesieniach, że z wartej prawie trzy miliony dolarów rezydencji karetka zabrała kobietę, amerykańskie media zastanawiały się, czy to przypadkiem nie żona Woodsa. Teraz już wiadomo - do szpitala trafiła teściowa, szwedzka polityk Barbro Holmberg. Jak podaje CNN, skarżyła się na bóle żołądka.

>>> Zobacz film sprzed szpitala, do którego przywieziono kobietę

Według doniesień mediów za karetką ruszyło auto, w którym siedziała blondwłosa kobieta - to mogła być właśnie Elin Nordegren. Modelka niedawno wyprowadziła się z rezydencji Woodsa, znajdującej się pod Orlando na Florydzie.

Stało się to po tajemniczym wypadku golfisty. Media opisywały, że do wypadku doszło po kłótni Woodsa z żoną. Miała się ona dowiedzieć o romansach męża. Nordegren złapała wtedy kij golfowy i wybiła szybę w samochodzie. Tiger Woods - myśląc, że auto jest unieruchomione - wyskoczył na zewnątrz. Ale wtedy SUV ruszył, uderzając w hydrant, a następnie w drzewo.

CNN podaje, że teściową zabrano z domu Woodsa do tego samego szpitala, do którego golfista trafił po samochodowym wypadku. "Zareagowaliśmy na wezwanie o pomoc medyczną" - powiedziała rzeczniczka Pożarnej Straży Ratowniczej hrabstwa Orange Genevieve Latham, która uchyliła się od dalszych komentarzy.