Dziennik Gazeta Prawana logo

Zrób sobie piknik pod wiszącym... domem

12 października 2007, 13:54
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Oto wyzwanie dla ludzi o mocnych nerwach. Nad barem w stolicy Austrii zwiesza się jednorodzinny domek. Wygląda, jakby miał za chwilę runąć. Ale to nie katastrofa budowlana, a pomysł austriackiego artysty na umilenie klientom baru posiłku.

Domek zawisł na ścianie Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Zainstalował go tam Erwin Wurm, dobrze znany w Wiedniu artysta.

Co chciał w ten sposób przekazać swoim fanom? Może to, by szybciej przełykali posiłek w barze? Możemy się tylko domyślać. Bo artysta tego nie zdradził.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj