Dziennik Gazeta Prawana logo

Polacy zabili ochroniarza? Wdali się bójkę w Grecji

18 sierpnia 2014, 18:38
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
kajdanki
kajdanki/Shutterstock
Po bójce z polskimi turystami zmarł ochroniarz hotelu na wyspie Zakynthos, dowiedziało się nieoficjalnie Radio Zet.

W bójce miało uczestniczyć trzech Polaków, którzy wrócili do hotelu pod wpływem alkoholu. Szarpanina z ochroniarzem doprowadziła do tego, że ten spadł ze schodów.

Na obecnym etapie bliższych szczegółów nie ujawniono - sprawą zajmuje się grecka policja. 

CZYTAJ WIĘCEJ: Bo palma była za krzywa... Na co skarżą się turyści? >>>

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Radio ZET
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj