Dziennik Gazeta Prawana logo

Rosja nie wyda Ukrainie Janukowycza

15 listopada 2014, 12:40
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Wiktor Janukowycz
Rosja nie wyda Ukrainie Janukowycza/Media
Rosja nie wyda Ukrainie byłego prezydenta Wiktora Janukowycza i członków jego rodziny. Poinformowały o tym rosyjskie organy porządkowe w wypowiedzi dla agencji Interfax.

Według tego źródła, do wydania Janukowycza. "Poważnym argumentem" w tej sprawie ma być odmowa Interpolu wpisania przedstawicieli byłych władz Ukrainy na listę poszukiwanych przestępców.

Niedawno prezydent Władimir Putin poinformował, że rosyjskie służby pomogły Janukowyczowi przedostać się najpierw na Krym, a potem do Rosji. Janukowycz uciekł z Ukrainy pod koniec lutego na fali masowych antyrządowych demonstracji. Jak informują rosyjskie media, w byłej ojczyźnie wszczęto wobec niego i jego zwolenników kilka postępowań karnych.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj