Macron odwiedzi państwa Europy Środkowej i Wschodniej. Bez Polski

| Aktualizacja:

Prezydent Francji Emmanuel Macron w dniach 23-25 sierpnia odwiedzi Austrię, Rumunię i Bułgarię, by rozmawiać z europejskimi przywódcami o nowelizacji unijnej dyrektywy o pracownikach delegowanych - podała w poniedziałek AFP, powołując się na Pałac Elizejski.

wróć do artykułu
  • ~pniek
    (2017-08-07 19:46)
    A kto chce tego smiesznego człowieka oglądac? Po co? Francja to kraj upadły, w którym już tyle miesiecy jest stan wyjątkowy!
  • ~Rozbawiony
    (2017-08-07 19:51)
    A my mamy Międzymorze!
  • ~Patriota Janusz
    (2017-08-07 19:52)
    A Pan Trump powiedział, że na kocha!
  • ~misiek
    (2017-08-07 20:03)
    No i staliśmy się pariasami UE. Wszyscy będą nas omijać szerokim łukiem. Ciekawe tylko jak będą wyglądać wszystkie negocjacje dla nas bez nas jeśli nikt nie bedzie chciał z nami rozmawiać?
  • ~Eeee tam..Makaron
    (2017-08-07 20:05)
    E
  • ~ajax
    (2017-08-07 20:08)
    Sprawiedliwości chcą???To może niech francuskie koncerny zaczyna płacić pracownikom w swoich oddziałach w Polsce tak jak we Francji powiedzmy 8- 9 euro/h, a nie 13-15/h brutto zł?!
  • ~wredny1
    (2017-08-07 20:11)
    Nie rozumie dobrej zmiany,cudu gospodarczego nad Wisłą,potęgi Polski ? Musi mu to wytłumaczyć geniusz Waszczykowski po konsultacji z "naczelnikiem" ,boskim Kaczyńskim. To dopiero początek liczenia się z potęgą Europy.
  • ~AM
    (2017-08-07 20:13)
    SUPER! TAK TRZYMAC!!! Wywalic ich z EU!
  • ~Scholastyk
    (2017-08-07 20:15)
    Opuśćmy flagi do połowy masztu i ogłośmy tydzień żałoby narodowej bo Macron będzie tu i ówdzie a nie będzie w Polsce. A czego miałby tu szukać-manipulatorski dzienniku? W sprawach które interesują Macrona stoimy po przeciwnych stronach barykady -a przecież jesteśmy potęgą przewozową w Europie.Przecież nie będzie szukał poparcia u tych w których najbardziej uderzają proponowane zmiany...No tak,ale przy okazji można podszczuć bezmózgów którzy za chwilę zaczną wyć na temat wyprowadzania Polski z UE przez Rząd PiSowski albowiem oni takich niuansów nie dostrzegają,a ich aparaty myślowe mają od wielu lat przepalone styki. Grzesiek i PO okrutnie rozżaleni że PiS nie wspiera ich w "szlachetnej walce" o interesy polskich firm przewozowych. - O ile mnie pamięć nie myli to było dokładnie odwrotnie.A teraz Grzesiek niczym mucha siada na grzbiet PiSowskiego konia i mówi ; no dawaj,ciągniemy. Wot gieroj -jakby to rzekł PełOwski patron z Kremla. Poza tym jak to jest,gdy chodzi o najgorsze zło dla Polski,proponowane sankcje,obalenie Rządu,przywrócenie złodziejskiej mafii -to PO i N mają całą armię pomagierów unijnych na czele z Tuskiem,Timmermansem,Junckerem i innymi pijaczkami.GDy chodzi o sprawę dobrą dla polskich firm (i kierowców-wbrew pozorom) to nie ma nikogo z niedawnych "przyjaciół" ?
  • ~Edek
    (2017-08-07 20:19)
    Ja nie chce tego Francuzika w Polsce.
  • ~AM
    (2017-08-07 20:23)
    do pniek...... WYPOWIEDZ miska... SUPER misiek!!!............... ~"pniek , a ty w ogóle byłeś we Francji? Myśle, że nie dlatego takie głupoty opowiadasz. Jej historia, kultura , zabytki, kuchnia to dla ciebie barbarzyńco ze wschodu czarna magia. Tak już macie Wolacy a szkoda, bo mogli byście się czegoś nauczyć jeżdżąc po UE. A tak siedzicie gdzieś w ciemnogrodzie i piszecie banialuki, niedouki." NIC DODAC NIC UJAC!!!
  • ~kamas
    (2017-08-07 20:24)
    Poplakalem sie, to straszne
  • ~hmk
    (2017-08-07 20:55)
    hmwdę
  • ~redo
    (2017-08-07 21:00)
    Może i lepiej że nie przyjeżdża. W krótkim czasie poparcie spadło mu we Francji z ponad 60 procent do zaledwie 40, To równia pochyła...
  • ~Pol90
    (2017-08-07 21:06)
    Przyjedzie po prośbie, negocjować budowę elektrowni atomowej. A my olejmy francuskie sklepy.
  • ~brandy
    (2017-08-07 21:20)
    i pies mu morde lizal, Polska nie potrzebuje wizyty macarona, w swoim kraju ludzie coraz bardziej go nie lubia, ma historyczne najbardziej niskie poparcie, caly swiat sie zniego smieje
  • ~AM
    (2017-08-07 21:22)
    SUPER Macron! Olej ich! Zakrec w koncu kurek , Ty i Angela!
  • ~Kara
    (2017-08-07 21:30)
    Kto to taki? Mąż swojej żony? Geniusz wystrugany z banana przez finansierę? Pan obrażalski?
  • ~kto raz mial hydraulika za puldarmo,...
    (2017-08-07 21:36)
    lubio hydraulikuf miec 24/7 ? cyco?
  • ~jajec
    (2017-08-07 21:44)
    Nie bedzie francos pluł nam w bigos i dzieci nam frankował.

Może zainteresować Cię też: