"W wyniku wrogiego ostrzału Charkowa, do którego doszło w czwartek wieczorem, w niektórych dzielnicach tego miasta na północnym wschodzie są problemy z dostawami prądu" – powiadomił mer Ihor Terechow.
– poinformował Terechow na Telegramie.
W czwartek wieczorem szef władz obwodu charkowskiego Ołeh Syniehubow powiadomił o kolejnym ostrzale miasta.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Powiązane
oprac. Olga Papiernik
W dzienniku od 2020 r. W serwisie zajmuje się głównie poszukiwaniem i opisywaniem najświeższych wiadomości z kraju i świata.
Wcześniej w Radiu ZET tworzyła od początku dział „gospodarka”. Studiowała "Edukację medialną i dziennikarstwo" na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Warszawianka, której największą pasją są zwierzęta.
Zobacz
|