Dziennik Gazeta Prawana logo

314. dzień wojny. ISW: Rosyjskie władze okupacyjne oficjalnie zakazały używania hrywny

3 stycznia 2023, 08:17
Ten tekst przeczytasz w
zniszczenia
<p>Na zdjęciu z 30.12.2022 ślady wojny w jednej z miejscowości w pobliżu frontu w obwodzie donieckim</p>/PAP
Rosyjskie władze okupacyjne oficjalnie zakazały używania narodowej ukraińskiej waluty i ogłosiły, że wszystkie transakcje na terytoriach okupowanych w obwodach donieckim, ługańskim, zaporoskim i chersońskim muszą być dokonywane w rublach rosyjskich.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj