W naszym mieście zginęło ponad 170 cywilów, w tym siedmioro dzieci, zniszczono ponad 400 budynków mieszkalnych - powiedział mer.
Rosja regularnie wystrzeliwuje irańskie drony kamikaze, pociski manewrujące i balistyczne przeciwko Kijowowi, zwykle w środku nocy. Chociaż ukraińska obrona powietrzna niszczy większość celów powietrznych nad Kijowem, strącone pociski i wraki dronów często uszkadzają budynki mieszkalne, zabijając cywilów - mówił Kliczko.
Putin potrzebuje terytorium, nie potrzebuje nas, Ukraińców. Dlatego zabija ludność cywilną - dodał mer.
Dziennikarz. W mediach od ćwierć wieku, pamiętający czasy, gdy papierowe gazety były jeszcze czarno-białe. Dziś zachwycony możliwościami, które daje internet. Uważa, że media powinny być jednocześnie i wolne, i szybkie. Oprócz polityki interesują go tematy społeczne i naukowe. Miłośnik gry słów i półsłówek - także w tytułach. W dzienniku.pl od kwietnia 2020 roku. Prywatnie dumny właściciel niebieskiego busika i przyjaciel psa Kluska.