Polski nauczyciel chciał zmotywować swoich uczniów w Tajlandii do nauki angielskiego. Dlatego pokazał im filmik z prezydentem Andrzej Dudą. Nagranie tej lekcji podbija sieć.
To są bardzo fajne dzieciaki, dobrze mówią po angielsku, ale mają ostatnio problem z odrabianiem zadań domowych, więc postanowiłem ich trochę zmotywować. Mam nadzieję, że to poskutkuje, bo są bardzo ambitni - mówi portalowi o2 Mateusz Biskup o swoich uczniach z Tajlandii.
Filmik z prezydentem podbija sieć
Na nagraniu słychać, jak polski nauczyciel mówi: Jeśli nie będziecie odrabiać prac domowych i nie będziecie się przykładnie uczyć, będziecie bełkotać tak jak ten gość. I wszyscy będą się z was śmiać. Potem pokazuje im filmik z Davos, na którym prezydent ma problemy z angielskim. Nagranie z tej lekcji błyskawicznie obiegło sieć.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zobacz
|